Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Louny

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Louny využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Lounech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Lounech a jejich širokém okolí, ale po celé ČR zajišťujeme našim zákazníkům profesionální a kvalitní řemeslné služby všech druhů. Ať se jedná o zednické, instalatérské, elektrikářské či montážní práce, naše síť Vám poskytne tu nejvyšší kvalitu z celého Lounského okresu. Veškeré služby poskytují pouze proškolení profesionálové za jednotné ceny a se zárukou kvalitně odvedené práce. Nabízíme jak jednorázové, tak pravidelné služby soukromým osobám i obchodním společnostem a živnostníkům.

Jaké služby nabízíme

Na Lounsku poskytujeme precizní malířské či zednické práce. Zajistíme pravidelnou údržbu Vaší nemovitosti, ale i přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonalý trávník, čistý bazén a perfektně zastřižený zelený plot. Mimo jiné nabízíme montáže nábytku, čištění ucpaného wc, štípání dřeva, ale i výrobu a montáž dřevěných zahradních domků, pergol a přístřešků na auto. Zajistíme Vám i pokládku koberce, PVC či jiné podlahové krytiny.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků přijímají naše proškolené asistentky Vaše dotazy a požadavky na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 či přes přehledný online objednávkový formulář umístěný na webových stránkách naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Po celém okrese nabízíme jen ty nejkvalitnější a nejvstřícnější služby, proto budeme rádi, když i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerRekudoles s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zdeňka Štěpánka 427/36, 434 01 Most