Objednat

Hodinový manžel Louny

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Louny využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Lounech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Lounech a jejich širokém okolí, ale po celé ČR zajišťujeme našim zákazníkům profesionální a kvalitní řemeslné služby všech druhů. Ať se jedná o zednické, instalatérské, elektrikářské či montážní práce, naše síť Vám poskytne tu nejvyšší kvalitu z celého Lounského okresu. Veškeré služby poskytují pouze proškolení profesionálové za jednotné ceny a se zárukou kvalitně odvedené práce. Nabízíme jak jednorázové, tak pravidelné služby soukromým osobám i obchodním společnostem a živnostníkům.

Jaké služby nabízíme

Na Lounsku poskytujeme precizní malířské či zednické práce. Zajistíme pravidelnou údržbu Vaší nemovitosti, ale i přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonalý trávník, čistý bazén a perfektně zastřižený zelený plot. Mimo jiné nabízíme montáže nábytku, čištění ucpaného wc, štípání dřeva, ale i výrobu a montáž dřevěných zahradních domků, pergol a přístřešků na auto. Zajistíme Vám i pokládku koberce, PVC či jiné podlahové krytiny.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků přijímají naše proškolené asistentky Vaše dotazy a požadavky na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 či přes přehledný online objednávkový formulář umístěný na webových stránkách naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Po celém okrese nabízíme jen ty nejkvalitnější a nejvstřícnější služby, proto budeme rádi, když i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Lounech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Lounech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Louny vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.