Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 7, tento týden 7, tento měsíc 77, tento rok 918
Objednat

Hodinový manžel Náchod

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Náchod využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Náchodě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Náchode a širokém okolí poskytuje naše profesionální franchisová síť EXTRA MANŽEL ty nejkvalitnější služby v okrese. Zajistíme Vám od drobných oprav, montáže nábytku či přivrtání poličky až po kompletní předělání bytového jádra či výstavbu nemovitosti. Již řadu let se zde staráme i o desítky investičních nemovitostí našich klientů, kteří nechtějí mít starost a řešit s nájemníky každou banalitu jako je výměna žárovky, drobné opravy či výměny vypínačů, proto využívají našich služeb, kde všechny tyto věci vyřeší náš hodinový manžel.

Jaké služby nabízíme

Na celém Náchodsku Vám zajistíme vymalování bytu, domu, kanceláří i výrobních prostor. 365 dní v roce pro Vás také zajišťujeme instalatérské a elektrikářské práce při výměně starých rozvodů vody a elektřiny. Dále pro Vás denně poskytujeme běžnou údržbu bytu včetně výměny umyvadla, sprchového koutu i wc. Dokážeme pro Vás ale zajistit i kvalitní truhlářské práce při výrobě a montáži pergoly, zahradního domku či dřevěného přístřešku na auto.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení zaměstnanci přijímají Vaše požadavky a přání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků prostřednictvím bezplatné centrální linky 800 66 88 88, skrze online objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách či přes e-mail. Naší prioritou vždy bylo a je, aby naši zákazníci byli spokojeni s kvalitou našich služeb, proto se snažíme v co nejkratším čase najít řešení Vašeho problému a zajistit dokonalou a profesionální službu.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com