Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 7, tento týden 7, tento měsíc 77, tento rok 918
Objednat

Hodinový manžel Sokolov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Sokolov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Sokolově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Sokolově, jeho širokém okolí, ale i v celém okrese působí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL a nabízí zde své služby napříč obory. Zajistíme Vám ten nejkvalitnější servis z celého okresu a veškeré služby z našeho portfólia jsou se zárukou kvality. Poskytujeme jak jednorázové služby, jako je vymalování nemovitosti, zapojení pračky, nebo sádrokartonářské práce, tak i ty pravidelné, jako je údržba nemovitostí, sekání trávy či údržba plotu a čištění bazénu.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé pro Vás zajistí nejen vymalování Vaší nemovitosti, ale také Vám pomůžou s výběrem vhodného materiálu, jeho nákup, dovoz na místo, realizaci a následný úklid tak, aby vše vypadalo jako před tím a vy neměli žádné starosti. Dále Vám nabízíme kompletní zednické práce při rekonstrukci bytového jádra nebo kompletní výstavbu rodinného domu. Od výkopových prací, betonování, zdění až po dokonale rovné strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

Každý den, 365 dní v roce přijímáme Vaše objednávky po službách na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 nebo přes online objednávkový formulář. Naše proškolené operátorky ihned předají veškeré informace o Vašem požadavku přímo hodinovým manželům do Vašeho okresu, kteří se s Vámi spojí a zjistí veškeré podrobnosti a v co nejkratším možné čase najdou a realizují řešení tak, aby jste byli spokojeni, jelikož to je naší prioritou.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com