Objednat

Hodinový manžel Sokolov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Sokolov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Sokolově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Sokolově, jeho širokém okolí, ale i v celém okrese působí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL a nabízí zde své služby napříč obory. Zajistíme Vám ten nejkvalitnější servis z celého okresu a veškeré služby z našeho portfólia jsou se zárukou kvality. Poskytujeme jak jednorázové služby, jako je vymalování nemovitosti, zapojení pračky, nebo sádrokartonářské práce, tak i ty pravidelné, jako je údržba nemovitostí, sekání trávy či údržba plotu a čištění bazénu.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé pro Vás zajistí nejen vymalování Vaší nemovitosti, ale také Vám pomůžou s výběrem vhodného materiálu, jeho nákup, dovoz na místo, realizaci a následný úklid tak, aby vše vypadalo jako před tím a vy neměli žádné starosti. Dále Vám nabízíme kompletní zednické práce při rekonstrukci bytového jádra nebo kompletní výstavbu rodinného domu. Od výkopových prací, betonování, zdění až po dokonale rovné strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

Každý den, 365 dní v roce přijímáme Vaše objednávky po službách na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 nebo přes online objednávkový formulář. Naše proškolené operátorky ihned předají veškeré informace o Vašem požadavku přímo hodinovým manželům do Vašeho okresu, kteří se s Vámi spojí a zjistí veškeré podrobnosti a v co nejkratším možné čase najdou a realizují řešení tak, aby jste byli spokojeni, jelikož to je naší prioritou.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Sokolově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Sokolově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Sokolov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.