Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Karlovy Vary

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Karlovy Vary využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Karlových Varech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Špičkové služby hodinových manželů poskytujeme v Karlových Varech našim klientům již řadu let. Za tu dobu máme desítky stálých zákazníků, pro které udržujeme a spravujeme jejich nemovitosti po celý rok, včetně přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonale zastřižený trávník, natřený plot, čistý bazén i údržbu zeleně. Kvalitní a profesionální servis Vám nabídnou naši proškolení pracovníci sítě EXTRA MANŽEL a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu za jednotné ceny pro celou ČR včetně víkendů a svátků bez příplatků.

Jaké služby nabízíme

Hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL nabízí služby napříč obory. Zajistí pro Vás jak malování bytu, připojení jekéhokoli elektrospotřebiče, výměnu umyvadla, vany či wc, tak i dokonalé výkopové práce, výrobu a montáž zahradního domku či pergoly, nebo nové strojní omítky pro interiér i exteriér Vaší nemovitosti. Poskytujeme ten nejkvalitnější a nejspolehlivější servis v rámci řemeslných služeb z celého okresu soukromým, ale i právnickým osobám.

Vycházíme vám vstříc

Naši vyškolení pracovníci, ale i operátorky obsluhující bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 jsou tady pro Vás, naše stávající i budoucí klienty, každý den. Přijímáme a realizujeme Vaše požadavky den co den tak, abychom po objednání služby přes telefonní linku nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře, vyřídili Váš požadavek v co možná nejkratším čase k Vaší spokojenosti.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com