Objednat

Hodinový manžel Karlovy Vary

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Karlovy Vary využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Karlových Varech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Špičkové služby hodinových manželů poskytujeme v Karlových Varech našim klientům již řadu let. Za tu dobu máme desítky stálých zákazníků, pro které udržujeme a spravujeme jejich nemovitosti po celý rok, včetně přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonale zastřižený trávník, natřený plot, čistý bazén i údržbu zeleně. Kvalitní a profesionální servis Vám nabídnou naši proškolení pracovníci sítě EXTRA MANŽEL a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu za jednotné ceny pro celou ČR včetně víkendů a svátků bez příplatků.

Jaké služby nabízíme

Hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL nabízí služby napříč obory. Zajistí pro Vás jak malování bytu, připojení jekéhokoli elektrospotřebiče, výměnu umyvadla, vany či wc, tak i dokonalé výkopové práce, výrobu a montáž zahradního domku či pergoly, nebo nové strojní omítky pro interiér i exteriér Vaší nemovitosti. Poskytujeme ten nejkvalitnější a nejspolehlivější servis v rámci řemeslných služeb z celého okresu soukromým, ale i právnickým osobám.

Vycházíme vám vstříc

Naši vyškolení pracovníci, ale i operátorky obsluhující bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 jsou tady pro Vás, naše stávající i budoucí klienty, každý den. Přijímáme a realizujeme Vaše požadavky den co den tak, abychom po objednání služby přes telefonní linku nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře, vyřídili Váš požadavek v co možná nejkratším čase k Vaší spokojenosti.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Karlových Varech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Karlových Varech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu