Objednat

Hodinový manžel Karlovy Vary

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Karlovy Vary využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Karlových Varech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Špičkové služby hodinových manželů poskytujeme v Karlových Varech našim klientům již řadu let. Za tu dobu máme desítky stálých zákazníků, pro které udržujeme a spravujeme jejich nemovitosti po celý rok, včetně přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonale zastřižený trávník, natřený plot, čistý bazén i údržbu zeleně. Kvalitní a profesionální servis Vám nabídnou naši proškolení pracovníci sítě EXTRA MANŽEL a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu za jednotné ceny pro celou ČR včetně víkendů a svátků bez příplatků.

Jaké služby nabízíme

Hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL nabízí služby napříč obory. Zajistí pro Vás jak malování bytu, připojení jekéhokoli elektrospotřebiče, výměnu umyvadla, vany či wc, tak i dokonalé výkopové práce, výrobu a montáž zahradního domku či pergoly, nebo nové strojní omítky pro interiér i exteriér Vaší nemovitosti. Poskytujeme ten nejkvalitnější a nejspolehlivější servis v rámci řemeslných služeb z celého okresu soukromým, ale i právnickým osobám.

Vycházíme vám vstříc

Naši vyškolení pracovníci, ale i operátorky obsluhující bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 jsou tady pro Vás, naše stávající i budoucí klienty, každý den. Přijímáme a realizujeme Vaše požadavky den co den tak, abychom po objednání služby přes telefonní linku nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře, vyřídili Váš požadavek v co možná nejkratším čase k Vaší spokojenosti.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Karlových Varech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Karlových Varech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Karlovy Vary vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.