Objednat

Hodinový manžel Frýdek-Místek

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Frýdek-Místek využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Frýdku-Místku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen ve Frýdku-Místku, ale v celém jeho okolí poskytujeme naše profesionální služby hodinových manželů pod záštitou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Všichni naši pracovníci jsou proškolení profesionálové, pro které je Vaše spokojenost prioritou, proto se snaží Vám vždy vyjít vstříc a najít řešení Vašeho problému. Pomohou Vám s výběrem, materiál nakoupí a následně přivezou na místo. Všechny služby jsou se zárukou kvality a za jednotné ceny platné dle ceníku uveřejněného na našich webových stránkách.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme Vám dokonalé vymalování bytu, domu, garáže i kanceláří. Veškeré naše služby poskytujeme jak soukromým osobám v jejich domácnostech, tak obchodním společnostem v kancelářích, výrobních a skladovacích prostorech. Zajišťujeme jednorázové služby, ale již řadu let Vám poskytujeme i pravidelnou údržbu nemovitostí, či celou jejich správu včetně přilehlé zahrady, kde se postaráme o anglický trávník, pravidelné zastřihávání tújí i nátěr dřevěného plotu.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků přijímají naše asistenty obsluhující bezplatnou centrální linku sítě EXTRA MANŽEL HOTLINE Vaše objednávky a předávají je přímo hodinovým manželům ve Vašem okresu pro co nejrychlejší vyřízení vašeho požadavku. Dotazy i objednávky lze zasílat i z pohodlí domova pomocí e-mailu, či skrze přehledný online objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Frýdku-Místku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Frýdku-Místku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Frýdek-Místek vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.