Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 2, tento měsíc 49, tento rok 890
Objednat

Hodinový manžel Brno

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Brno využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Brně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Brně a celém jeho okolí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje a zajišťuje své služby nejen pro brněnské obyvatele, ale také živnostníky, malé a střední podnikatele či mezinárodní společnosti. Denně poskytují naši proškolení profesionálové kvalitní řemeslné služby a práce se zárukou kvality. Nabízíme nejkvalitnější servis z celého okresu a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků za jednotné ceny platné pro celou Českou Republiku.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme den co den v celém Brně jednorázové i pravidelné služby s nebývale vysokou mírou kvality a přístupu k zákazníkům. Poskytujeme od přidělání poličky nebo obrazu, zapojení pračky, vymalování bytu, domu, kanceláře či chaty až po komplexní rekonstrukce Vašich nemovitostí, ale i jejich kompletní výstavbu s následnou pravidelnou údržbou včetně přilehlé zahrady a komunikace. Zajistíme pravidelné sekání trávy, údržbu zeleně, hrabání sněhu i čištění bazénu.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše služby hodinových manželů poskytují pouze kvalitní, vstřícní a proškolení pracovníci 365 dní v roce. Lze si objednat hodinového manžela z pohodlí svého domova prostřednictvím bezplatné centrální linky – 800 66 88 88, skrze e-mail či přehledný online objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách. Na Vaši poptávku budou obratem reagovat přímo hodinoví manželé a najdou pro Vás termín v co nejkratším možném čase tak, aby uspokojili Vaše požadavky.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com