Objednat

Hodinový manžel Brno

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Brno využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Brně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Brně a celém jeho okolí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje a zajišťuje své služby nejen pro brněnské obyvatele, ale také živnostníky, malé a střední podnikatele či mezinárodní společnosti. Denně poskytují naši proškolení profesionálové kvalitní řemeslné služby a práce se zárukou kvality. Nabízíme nejkvalitnější servis z celého okresu a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků za jednotné ceny platné pro celou Českou Republiku.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme den co den v celém Brně jednorázové i pravidelné služby s nebývale vysokou mírou kvality a přístupu k zákazníkům. Poskytujeme od přidělání poličky nebo obrazu, zapojení pračky, vymalování bytu, domu, kanceláře či chaty až po komplexní rekonstrukce Vašich nemovitostí, ale i jejich kompletní výstavbu s následnou pravidelnou údržbou včetně přilehlé zahrady a komunikace. Zajistíme pravidelné sekání trávy, údržbu zeleně, hrabání sněhu i čištění bazénu.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše služby hodinových manželů poskytují pouze kvalitní, vstřícní a proškolení pracovníci 365 dní v roce. Lze si objednat hodinového manžela z pohodlí svého domova prostřednictvím bezplatné centrální linky – 800 66 88 88, skrze e-mail či přehledný online objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách. Na Vaši poptávku budou obratem reagovat přímo hodinoví manželé a najdou pro Vás termín v co nejkratším možném čase tak, aby uspokojili Vaše požadavky.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Brně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Brně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerAllcon Group Enterprise s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Ztracená 1087/25, 750 02 Přerov
PartnerMiloš Unčovský
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Merhautova 1028/162, 614 00 Brno-sever