Objednat

Hodinový manžel Brno

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Brno využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Brně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Brně a celém jeho okolí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje a zajišťuje své služby nejen pro brněnské obyvatele, ale také živnostníky, malé a střední podnikatele či mezinárodní společnosti. Denně poskytují naši proškolení profesionálové kvalitní řemeslné služby a práce se zárukou kvality. Nabízíme nejkvalitnější servis z celého okresu a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků za jednotné ceny platné pro celou Českou Republiku.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme den co den v celém Brně jednorázové i pravidelné služby s nebývale vysokou mírou kvality a přístupu k zákazníkům. Poskytujeme od přidělání poličky nebo obrazu, zapojení pračky, vymalování bytu, domu, kanceláře či chaty až po komplexní rekonstrukce Vašich nemovitostí, ale i jejich kompletní výstavbu s následnou pravidelnou údržbou včetně přilehlé zahrady a komunikace. Zajistíme pravidelné sekání trávy, údržbu zeleně, hrabání sněhu i čištění bazénu.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše služby hodinových manželů poskytují pouze kvalitní, vstřícní a proškolení pracovníci 365 dní v roce. Lze si objednat hodinového manžela z pohodlí svého domova prostřednictvím bezplatné centrální linky – 800 66 88 88, skrze e-mail či přehledný online objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách. Na Vaši poptávku budou obratem reagovat přímo hodinoví manželé a najdou pro Vás termín v co nejkratším možném čase tak, aby uspokojili Vaše požadavky.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Brně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Brně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Brno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.