Objednat

Hodinový manžel Rychnov nad Kněžnou

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Rychnov nad Kněžnou využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Rychnově nad Kněžnou vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Rychnově nad Kněžnou, ale i kompletně po celém okrese Vám naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL zajišťuje kvalitní a profesionální služby se zárukou kvalitně odvedené práce. Do růžova oblečení manželé neznají slovo nejde, nebo neumím. Jsou to školení profesionálové a zajistí pro Vás veškeré služby z našeho portfolia za jednotné ceny nejen na Rychnovsku, ale po celé České Republice. Nabízíme jednorázové služby, ale i ty pravidelné při správě a údržbě Vašich nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Již řadu let zajišťujeme všem obyvatelům Rychnova, ale i obchodním společnostem zde sídlícím naše služby. Ať se jedná o malování bytu, malování domu či kanceláří, tak poskytujeme i montáže nábytku a kuchyní, zapojení elektrospotřebičů nebo havarijní instalatérské služby a čištění ucpaného odpadu. Poskytujeme denně, 365 dní v roce profesionální služby s nebývale vysokým standardem ze všech možných oborů včetně zednických, elektrikářských, sádrokartonářských i truhlářských prací. A mnoho dalších.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky po našich službách si můžete pohodlně zadávat v našem online objednávkovém formuláři či prostřednictvím bezplatné centrální linky 800 66 88 88, kterou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu obsluhují naši proškolení pracovníci a kteří se snaží v co nejkratším čase předat Vaši poptávku přímo hodinovým manželům ve Vašem okrese. Ti se s Vámi následně spojí a zajistí pro Vás vše, co si budete přát, protože spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Rychnově nad Kněžnou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Rychnově nad Kněžnou spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu