Objednat

Hodinový manžel Žďár nad Sázavou

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Žďár nad Sázavou využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Žďáru nad Sázavou vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte kvalitní řemeslné služby? Potřebujete vymalovat, smontovat nábytek, opravit zeď či vyčistit ucpaný odpad? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám přesně tyto služby denně zajišťuje nejen v rámci města Žďár nad Sázavou, ale kompletně v rámci celého okresu. Veškeré služby poskytují pouze proškolení pracovníci, kteří jsou zárukou kvality pod záštitou naší franchisové sítě.

Jaké služby nabízíme

Poskytujeme jednorázové, ale i pravidelné služby pro všechny naše klienty na Žďársku, ať se jedná o mezinárodní společnost, živnostníka, drobného podnikatele či soukromou osobu, tak naši hodinoví manželé přistupují ke každému s náležitou péčí a vstřícností. Zajistíme pro Vás nejen přivrtání poličky nebo zapojení pračky, ale také kompletní rekonstrukci bytového jádra nebo výstavbu rodinného domu od výkopových prací až po nové strojní omítky a výmalbu.

Vycházíme vám vstříc

Z pohodlí Vašeho domova si můžete objednat kteroukoli službu našich hodinových manželů, a to na bezplatné centrální lince 800 66 88 88, přes e-mail nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře. Naše asistentky se dále postarají o to, aby v co nejkratším možném čase se dostal Váš požadavek přímo k danému hodinovému manželi, který se o Vás následně postará a zajistí Vám kompletní profesionální servis.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Žďáru nad Sázavou spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Žďár nad Sázavou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.