Objednat

Hodinový manžel Žďár nad Sázavou

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Žďár nad Sázavou využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Žďáru nad Sázavou vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte kvalitní řemeslné služby? Potřebujete vymalovat, smontovat nábytek, opravit zeď či vyčistit ucpaný odpad? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám přesně tyto služby denně zajišťuje nejen v rámci města Žďár nad Sázavou, ale kompletně v rámci celého okresu. Veškeré služby poskytují pouze proškolení pracovníci, kteří jsou zárukou kvality pod záštitou naší franchisové sítě.

Jaké služby nabízíme

Poskytujeme jednorázové, ale i pravidelné služby pro všechny naše klienty na Žďársku, ať se jedná o mezinárodní společnost, živnostníka, drobného podnikatele či soukromou osobu, tak naši hodinoví manželé přistupují ke každému s náležitou péčí a vstřícností. Zajistíme pro Vás nejen přivrtání poličky nebo zapojení pračky, ale také kompletní rekonstrukci bytového jádra nebo výstavbu rodinného domu od výkopových prací až po nové strojní omítky a výmalbu.

Vycházíme vám vstříc

Z pohodlí Vašeho domova si můžete objednat kteroukoli službu našich hodinových manželů, a to na bezplatné centrální lince 800 66 88 88, přes e-mail nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře. Naše asistentky se dále postarají o to, aby v co nejkratším možném čase se dostal Váš požadavek přímo k danému hodinovému manželi, který se o Vás následně postará a zajistí Vám kompletní profesionální servis.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Žďáru nad Sázavou spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu