Objednat

Hodinový manžel Semily

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Semily využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Semilech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální a dokonalé služby naší sítě EXTRA MANŽEL poskytujeme již řadu let v Semilech a jejich širokém okolí. Zajistíme Vám či Vaší společnosti nebývale vysoký standart řemeslných služeb při jednorázových i pravidelných akcích. Veškeré služby pod záštitou naší sítě jsou se zárukou kvality a za jednotných cen po celé ČR. Nabízíme od montáže nábytku či výměny dveří až po rekonstrukce nemovitostí, ale i jejich kompletní výstavbu od základnových pasů až po střešní krytinu a příčky.

Jaké služby nabízíme

Na Semilsku nabízíme profesionální a kvalitní zednické práce všeho druhu. Zajistíme Vám zdění příček a zdí, kompletní elektroinstalaci, vodovodní a odpadní rozvody, zateplení domu i novou fasádu. Ve vnitřních prostorách se postaráme o dokonale rovné strojní omítky a výmalbu celého prostoru přesně podle Vašich přání a požadavků. Dále pro Vás nabízíme veškeré sádrokartonářské, betonářské, truhlářské či zahradnické práce.

Vycházíme vám vstříc

Díky našim proškoleným pracovníkům Vám zajistíme v celém okrese Semily kvalitní služby hodinových manželů. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků přijímáme Vaše objednávky z e-mailové schránky, online objednávkového formuláře, ale i přes bezplatnou telefonní linku naší sítě – 800 66 88 88. Vaše spokojenost s našimi službami je pro nás prioritou a proto se všichni pracovníci snaží Váš požadavek v co nejkratší době vyřešit a najít rozumné řešení pro co nejrychlejší a nejkvalitnější výsledek.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Semilech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Semilech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu