Objednat

Hodinový manžel Semily

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Semily využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Semilech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální a dokonalé služby naší sítě EXTRA MANŽEL poskytujeme již řadu let v Semilech a jejich širokém okolí. Zajistíme Vám či Vaší společnosti nebývale vysoký standart řemeslných služeb při jednorázových i pravidelných akcích. Veškeré služby pod záštitou naší sítě jsou se zárukou kvality a za jednotných cen po celé ČR. Nabízíme od montáže nábytku či výměny dveří až po rekonstrukce nemovitostí, ale i jejich kompletní výstavbu od základnových pasů až po střešní krytinu a příčky.

Jaké služby nabízíme

Na Semilsku nabízíme profesionální a kvalitní zednické práce všeho druhu. Zajistíme Vám zdění příček a zdí, kompletní elektroinstalaci, vodovodní a odpadní rozvody, zateplení domu i novou fasádu. Ve vnitřních prostorách se postaráme o dokonale rovné strojní omítky a výmalbu celého prostoru přesně podle Vašich přání a požadavků. Dále pro Vás nabízíme veškeré sádrokartonářské, betonářské, truhlářské či zahradnické práce.

Vycházíme vám vstříc

Díky našim proškoleným pracovníkům Vám zajistíme v celém okrese Semily kvalitní služby hodinových manželů. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků přijímáme Vaše objednávky z e-mailové schránky, online objednávkového formuláře, ale i přes bezplatnou telefonní linku naší sítě – 800 66 88 88. Vaše spokojenost s našimi službami je pro nás prioritou a proto se všichni pracovníci snaží Váš požadavek v co nejkratší době vyřešit a najít rozumné řešení pro co nejrychlejší a nejkvalitnější výsledek.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Semilech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Semilech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Semily vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.