Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Semily

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Semily využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Semilech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální a dokonalé služby naší sítě EXTRA MANŽEL poskytujeme již řadu let v Semilech a jejich širokém okolí. Zajistíme Vám či Vaší společnosti nebývale vysoký standart řemeslných služeb při jednorázových i pravidelných akcích. Veškeré služby pod záštitou naší sítě jsou se zárukou kvality a za jednotných cen po celé ČR. Nabízíme od montáže nábytku či výměny dveří až po rekonstrukce nemovitostí, ale i jejich kompletní výstavbu od základnových pasů až po střešní krytinu a příčky.

Jaké služby nabízíme

Na Semilsku nabízíme profesionální a kvalitní zednické práce všeho druhu. Zajistíme Vám zdění příček a zdí, kompletní elektroinstalaci, vodovodní a odpadní rozvody, zateplení domu i novou fasádu. Ve vnitřních prostorách se postaráme o dokonale rovné strojní omítky a výmalbu celého prostoru přesně podle Vašich přání a požadavků. Dále pro Vás nabízíme veškeré sádrokartonářské, betonářské, truhlářské či zahradnické práce.

Vycházíme vám vstříc

Díky našim proškoleným pracovníkům Vám zajistíme v celém okrese Semily kvalitní služby hodinových manželů. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků přijímáme Vaše objednávky z e-mailové schránky, online objednávkového formuláře, ale i přes bezplatnou telefonní linku naší sítě – 800 66 88 88. Vaše spokojenost s našimi službami je pro nás prioritou a proto se všichni pracovníci snaží Váš požadavek v co nejkratší době vyřešit a najít rozumné řešení pro co nejrychlejší a nejkvalitnější výsledek.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com