Objednat

Hodinový manžel Praha 9

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 9 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 9 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Praze 9 a širokém okolí zajišťuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL všem jejím obyvatelům, ale i obchodním společnostem, které zde mají své sídlo kvalitní a léty prověřené služby všeho druhu. Mezi nejpopulárnější služby patří na Praze 9 montáž nábytku z obchodního domu IKEA, Asko, XXXLutz a dalších, montáž kuchyně, či havarijní služba čištění ucpaných odpadů a wc. Naše služby nabízíme NON-STOP 365 dní v roce a to vždy za jednotné ceny platící po celé České Republice.

Jaké služby nabízíme

Po celé Praze 9 Vám nabízíme profesionální služby od těch banálních až po komplexní úkony. Od přivrtání poličky, zapojení pračky či výměny umyvadla až po kompletní rekonstrukce či výstavby rodinných domů, bytů i komerčních prostor. Zajišťujeme pro Vás jak jednorázové služby jako třeba nové vodovodní či elektrické rozvody, tak i pravidelné údržby a správu nemovitosti. Mezi nejoblíbenější pravidelné služby patří především sekání trávy, údržba zeleně, čištění bazénu či údržba interiéru budov.

Vycházíme vám vstříc

Své objednávky po libovolných službách si můžete kdykoli vložit do našeho objednávkového online formuláře, ale lze také využít NON-STOP bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 či e-mailovou komunikaci. Uklidíme Vaši zahradu, vyměníme baterii, porazíme strom či zateplíme dům, zkrátka vše, na co si jen vzpomenete a to díky proškoleným profesionálům sítě EXTRA MANŽEL. Vždy se snažíme najít řešení na Vaše požadavky a vyjít Vám vstříc k Vaší spokojenosti.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 9 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 9 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 9 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
PartnerLadislav Vrabec
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Na okraji 1244/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
PartnerStepan Fedoryk
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rumunská 1488/16, 250 88 Čelákovice
PartnerStěhování Ježko s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle