Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Praha 9

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 9 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 9 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Praze 9 a širokém okolí zajišťuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL všem jejím obyvatelům, ale i obchodním společnostem, které zde mají své sídlo kvalitní a léty prověřené služby všeho druhu. Mezi nejpopulárnější služby patří na Praze 9 montáž nábytku z obchodního domu IKEA, Asko, XXXLutz a dalších, montáž kuchyně, či havarijní služba čištění ucpaných odpadů a wc. Naše služby nabízíme NON-STOP 365 dní v roce a to vždy za jednotné ceny platící po celé České Republice.

Jaké služby nabízíme

Po celé Praze 9 Vám nabízíme profesionální služby od těch banálních až po komplexní úkony. Od přivrtání poličky, zapojení pračky či výměny umyvadla až po kompletní rekonstrukce či výstavby rodinných domů, bytů i komerčních prostor. Zajišťujeme pro Vás jak jednorázové služby jako třeba nové vodovodní či elektrické rozvody, tak i pravidelné údržby a správu nemovitosti. Mezi nejoblíbenější pravidelné služby patří především sekání trávy, údržba zeleně, čištění bazénu či údržba interiéru budov.

Vycházíme vám vstříc

Své objednávky po libovolných službách si můžete kdykoli vložit do našeho objednávkového online formuláře, ale lze také využít NON-STOP bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 či e-mailovou komunikaci. Uklidíme Vaši zahradu, vyměníme baterii, porazíme strom či zateplíme dům, zkrátka vše, na co si jen vzpomenete a to díky proškoleným profesionálům sítě EXTRA MANŽEL. Vždy se snažíme najít řešení na Vaše požadavky a vyjít Vám vstříc k Vaší spokojenosti.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com