Objednat

Hodinový manžel Praha-západ

hodinový manžel

Potřebujete v okrese Praha-západ využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze-západ vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kompletně na celé Praze-západ poskytujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby, které zde můžete získat. Nabízíme pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL služby napříč obory se zárukou kvality a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Veškeré služby poskytují pouze proškolení a velmi vstřícní profesionálové ve svém oboru, kteří vždy najdou řešení jakéhokoli problému. Zajišťujeme zde denně desítky stálých služeb při údržbě interiéru i exteriéru nemovitostí našich klientů.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé Vám denně zajišťují přivrtání poliček, čištění ucpaných odpadů či montáž nábytku, ale také kompletní rekonstrukce bytových jader či celých nemovitostí. Zajistíme pro Vás výrobu a následnou montáž zahradního nábytku, zahradního domku či přístřešku pro auta s následným každoročním servisem. Poskytujeme pravidelnou údržbu zahrad, trávníku, plotu včetně čištění, zazimování i odzimování bazénů.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu můžete objednávat z pohodlí svého domova veškeré služby z našeho portfólia. Objednávky lze provádět přes přehledný online objednávkový formulář, přes e-mail či na bezplatné centrální lince 800 66 88 88. Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich klientů, proto budeme rádi, když i vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o vstřícnosti a dokonalosti našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze-západ zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze-západ spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha-západ vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.