Objednat

Hodinový manžel Česká Lípa

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Česká Lípa využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v České Lípě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální s precizní služby naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL nabízíme nejen mezinárodním společnostem, ale i malým a středním podnikatelům, živnostníkům a soukromým osobám nejen v České Lípa, ale kompletně v celém okrese. Všechny služby poskytujeme s velmi vysokým standardem a za jednotné ceny, které platí po celé České Republice. Pro naše klienty zajišťují naši proškolení profesionálové jak jednorázové, tak i pravidelné služby se zárukou kvality.

Jaké služby nabízíme

Na základě vaší objednávky Vám zajistíme jakoukoli službu z našeho portfolia a to denně, 365 dní v roce bez jakýchkoli příplatků. Poskytujeme od banálních úkonů, jako je přivrtání poličky nebo obrazu, výměny vypínače či montáž nábytku až po komplexní servis při rekonstrukci bytového jádra a výstavbě rodinného domu, kanceláří nebo komerčních prostor. Pravidelně se i o tyto nemovitosti staráme a zajišťujeme jak jejich údržbu, tak údržbu přilehlé zahrady.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové ve svém oboru, pro které je na prvním místě Vaše spokojenost a vždy se snaží najít řešení Vašeho problému. Naši hodinoví manželé neznají slova jako nejde, nebo nevím. Vždy si velmi ochotně poradí s veškerými nástrahami. Služby naší sítě lze objednávat pomocí bezplatné centrální linky 800 66 88 88, prostřednictvím online objednávkového formuláře či skrze e-mail a naše asistentky Váš požadavek ihned zpracují.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v České Lípě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v České Lípě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu