Objednat

Hodinový manžel Česká Lípa

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Česká Lípa využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v České Lípě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální s precizní služby naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL nabízíme nejen mezinárodním společnostem, ale i malým a středním podnikatelům, živnostníkům a soukromým osobám nejen v České Lípa, ale kompletně v celém okrese. Všechny služby poskytujeme s velmi vysokým standardem a za jednotné ceny, které platí po celé České Republice. Pro naše klienty zajišťují naši proškolení profesionálové jak jednorázové, tak i pravidelné služby se zárukou kvality.

Jaké služby nabízíme

Na základě vaší objednávky Vám zajistíme jakoukoli službu z našeho portfolia a to denně, 365 dní v roce bez jakýchkoli příplatků. Poskytujeme od banálních úkonů, jako je přivrtání poličky nebo obrazu, výměny vypínače či montáž nábytku až po komplexní servis při rekonstrukci bytového jádra a výstavbě rodinného domu, kanceláří nebo komerčních prostor. Pravidelně se i o tyto nemovitosti staráme a zajišťujeme jak jejich údržbu, tak údržbu přilehlé zahrady.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové ve svém oboru, pro které je na prvním místě Vaše spokojenost a vždy se snaží najít řešení Vašeho problému. Naši hodinoví manželé neznají slova jako nejde, nebo nevím. Vždy si velmi ochotně poradí s veškerými nástrahami. Služby naší sítě lze objednávat pomocí bezplatné centrální linky 800 66 88 88, prostřednictvím online objednávkového formuláře či skrze e-mail a naše asistentky Váš požadavek ihned zpracují.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v České Lípě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v České Lípě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Česká Lípa vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.