Objednat

Hodinový manžel Svitavy

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Svitavy využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Svitavách vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Také už Vás nebaví nespolehlivý řemeslníci, kteří nepřijdou, nebo po jejich zásahu je Váš problém ještě větší? Naše síť profesionálů sítě EXTRA MANŽEL je to pravé pro Vás, protože zajišťujeme nejen ve Svitavách, ale kompletně po celém Svitavsku ty nejkvalitnější řemeslné služby napříč obory s velmi vstřícným jednáním k zákazníkům, protože spokojenost našich klientů je pro nás a naše hodinové manželi prioritou. Veškeré služby poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme pro Vás NON-STOP služby jako je malování bytu, domu, kanceláří či rekreačních objektů, výkopové práce, zednické práce či montáže nábytku a kuchyně. Pro desítky našich klientů poskytujeme pravidelnou údržbu jejich nemovitostí, kde opravujeme zdi, přiděláváme poličky či vyměňujeme umyvadla, ale staráme se i o přilehlou zahradu a komunikaci, na které v zimním období hrabeme sníh. Poskytujeme ale veškeré zednické, instalatérské a montážní práce se zárukou kvality.

Vycházíme vám vstříc

Denně, 365 dní v roce můžete objednávat naše služby na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 nebo na našich webových stránkách, kde se nachází přehledný online objednávkový formulář. Naše asistentky Vaši zakázku zpracují v co nejkratším možném čase a předají veškeré informace hodinovým manželům ve Vašem okrese, kteří se s Vámi spojí a vždy najdou řešení Vašeho požadavku.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Svitavách zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Svitavách spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Svitavy vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.