Objednat

Hodinový manžel Praha 5

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 5 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 5 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Vymalování bytu, domu i kanceláří Vám zajistí hodinoví manželé pod záštitou naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL se zárukou kvality po celé Praze 5. Všichni naši hodinoví manželé jsou velmi ochotní, usměvaví, ale především jsou to vyškolení profesionálové ve svém oboru. Zajistí pro Vás nebývalý servis řemeslných služeb s profesionálním přístupem. Prioritou pro naši síť je spokojený zákazník a proto nabízíme nejen jednorázové služby, ale i pravidelné údržby a správu Vašich nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Poskytujeme veškeré zednické práce od založení stavby, základní desku na klíč, výstavbu obvodových zdí, zdění příček až po kompletní stropní sádrokartonové konstrukce. Zajistíme Vám i dokonalé stojní omítky, ale i zateplení domu či jeho fasádu. Nabízíme také mimo jiné i truhlářské, instalatérské, elektrikářské a montážní práce nejen v novostavbách, ale i při rekonstrukcích Vašich nemovitostí. Veškeré služby poskytujeme všem obyvatelům Prahy 5, ale i obchodním společnostem zde sídlícím.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré služby poskytujeme za jednotné ceny uveřejněné v ceníku na našich webových stránkách. Každý den NON-STOP, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce si můžete naše služby libovolně objednat prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 66 88 88, prostřednictvím e-mailu, ale také pomocí online objednávkového formuláře. Přímo naši hodinoví manželé se s Vámi zkontaktují a zajistí pro Vás veškeré služby dle Vašich požadavků a přání. Budeme rádi, když i vy se přesvědčíte o profesionalitě a kvalitě našich služeb a stanete se tak našimi stálými zákazníky.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 5 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 5 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 5 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.