Objednat

Hodinový manžel Blansko

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Blansko využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Blansku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré naše profesionální a precizní služby hodinových manželů poskytujeme nejen obyvatelům, ale i obchodním společnostem se sídlem v Blansku, ale i v širokém okolí. Zajistíme jednorázové i pravidelné služby při správě Vašich nemovitostí a přilehlých zahrad. Poskytujeme nejkvalitnější řemeslné práce v z celého okresu se zárukou kvality. Naši hodinoví manželé jsou pouze proškolení a velmi vstřícní profesionálové ve svém oboru a zajistí pro Vás veškeré služby z našeho portfolia.

Jaké služby nabízíme

Denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce poskytujeme malování bytu, domu, kanceláří i rekreačních objektů, zapojujeme pračky, vrtáme poličky, ale zajišťujeme i kompletní rekonstrukce Vašich nemovitostí. Nabízíme i údržbu a kompletní správu investičních nemovitostí a komerčních prostor, kde se postaráme o drobné opravy zdí, výměnu vypínačů, umyvadla i wc, vyčištění ucpaného odpadu, ale postaráme se i o přilehlou zahrady či komunikaci.

Vycházíme vám vstříc

Den co den včetně víkendů a svátků přijímají Vaše objednávky naše vyškolené asistentky na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88, na e-mailu či skrze přehledný online objednávkový formulář. Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich klientů, proto budeme velice rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb, které poskytujeme nejen na Blanensku, ale kompletně po celé Evropské unii.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Blansku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Blansku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Blansko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.