Objednat

Hodinový manžel Blansko

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Blansko využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Blansku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré naše profesionální a precizní služby hodinových manželů poskytujeme nejen obyvatelům, ale i obchodním společnostem se sídlem v Blansku, ale i v širokém okolí. Zajistíme jednorázové i pravidelné služby při správě Vašich nemovitostí a přilehlých zahrad. Poskytujeme nejkvalitnější řemeslné práce v z celého okresu se zárukou kvality. Naši hodinoví manželé jsou pouze proškolení a velmi vstřícní profesionálové ve svém oboru a zajistí pro Vás veškeré služby z našeho portfolia.

Jaké služby nabízíme

Denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce poskytujeme malování bytu, domu, kanceláří i rekreačních objektů, zapojujeme pračky, vrtáme poličky, ale zajišťujeme i kompletní rekonstrukce Vašich nemovitostí. Nabízíme i údržbu a kompletní správu investičních nemovitostí a komerčních prostor, kde se postaráme o drobné opravy zdí, výměnu vypínačů, umyvadla i wc, vyčištění ucpaného odpadu, ale postaráme se i o přilehlou zahrady či komunikaci.

Vycházíme vám vstříc

Den co den včetně víkendů a svátků přijímají Vaše objednávky naše vyškolené asistentky na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88, na e-mailu či skrze přehledný online objednávkový formulář. Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich klientů, proto budeme velice rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb, které poskytujeme nejen na Blanensku, ale kompletně po celé Evropské unii.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Blansku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Blansku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu