Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Písek

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Písek využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Písku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY Vám již řadu let nejen v Písku, ale v celém okrese poskytuje své profesionální služby s nadstandartním přístupem. Velice vstřícní a ochotní hodinový manželé jsou tu pro Vás den co den, včetně víkendů a svátků a bez přestávky se snaží uspokojit všechny Vaše požadavky a přání. Zajistí pro Vás služby od úplných banalit jako je přivrtání poličky, zapojení pračky či výměny umyvadla až po komplexní rekonstrukce bytového jádra, ale i výstavbu rodinného domu nebo komerčních prostor na klíč.

Jaké služby nabízíme

Pro všechny obyvatele Písku a celého Písecka zajišťujeme dokonalou výmalbu domu, bytu, garáže, kanceláří i jiných komerčních prostor. Zajistíme Vám i rekonstrukci, při které vyměníme staré vodovodní rozvody, vyměníme hliníkové elektrické rozvody za měděné a následně zajistíme nové strojní omítky s dokonale rovným povrchem. Dokážeme Vám zateplit dům a to buď minerální vatou, tak i polystyrenem s rozměry přesně dle Vašich požadavků a udělat novou fasádu s finálním povrchem a barvou přesně podle Vašich představ.

Vycházíme vám vstříc

Ke všem našim klientům přistupujeme se stejnou péčí a ochotou a to ať se jedná o drobnost, se kterou si nevíte rady až po složité úkony, na které si sami netroufnete. Naši hodinoví manželé i asistenty přijímající zakázky jsou tady pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků a snaží se v co nejkratším čase vyřešit Vaši zakázku. Ty lze vkládat pomocí online objednávkového formuláře, zasláním e-mailu na centrálu či na své požadavky využít bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com