Objednat

Hodinový manžel Písek

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Písek využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Písku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY Vám již řadu let nejen v Písku, ale v celém okrese poskytuje své profesionální služby s nadstandartním přístupem. Velice vstřícní a ochotní hodinový manželé jsou tu pro Vás den co den, včetně víkendů a svátků a bez přestávky se snaží uspokojit všechny Vaše požadavky a přání. Zajistí pro Vás služby od úplných banalit jako je přivrtání poličky, zapojení pračky či výměny umyvadla až po komplexní rekonstrukce bytového jádra, ale i výstavbu rodinného domu nebo komerčních prostor na klíč.

Jaké služby nabízíme

Pro všechny obyvatele Písku a celého Písecka zajišťujeme dokonalou výmalbu domu, bytu, garáže, kanceláří i jiných komerčních prostor. Zajistíme Vám i rekonstrukci, při které vyměníme staré vodovodní rozvody, vyměníme hliníkové elektrické rozvody za měděné a následně zajistíme nové strojní omítky s dokonale rovným povrchem. Dokážeme Vám zateplit dům a to buď minerální vatou, tak i polystyrenem s rozměry přesně dle Vašich požadavků a udělat novou fasádu s finálním povrchem a barvou přesně podle Vašich představ.

Vycházíme vám vstříc

Ke všem našim klientům přistupujeme se stejnou péčí a ochotou a to ať se jedná o drobnost, se kterou si nevíte rady až po složité úkony, na které si sami netroufnete. Naši hodinoví manželé i asistenty přijímající zakázky jsou tady pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků a snaží se v co nejkratším čase vyřešit Vaši zakázku. Ty lze vkládat pomocí online objednávkového formuláře, zasláním e-mailu na centrálu či na své požadavky využít bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Písku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Písku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Písek vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.