Objednat

Hodinový manžel Břeclav

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Břeclav využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Břeclavi vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Hledáte kvalitní řemeslné služby? Sháníte malíře, instalatéra, elektrikáře nebo truhláře? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám všechny tyto služby zajistí nejen v Břeclavi, ale kompletně na celém Břeclavsku. Poskytujeme jen ty nejkvalitnější služby se zárukou kvality. Od přivrtání poličky až po kompletní rekonstrukci bytového jádra se o Vás postaráme. Všechny služby poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků.

Jaké služby nabízíme

Den co den pro Vás zajišťujeme malování bytů, domů, kanceláří i rekreačních objektů, výměnu dveří, montáž nábytku, výměnu vodovodních baterií či pokládku koberců, PVC a jiných podlahových krytin. Zajistíme Vám ty nejkvalitnější řemeslné práce z celého okresu ať se jedná o zednické, sádrokartonářské či obkladačské práce, naši proškolení odborníci vždy zajistí dokonalou práci. Staňte se i Vy našimi zákazníky a sami se tak přesvědčte o kvalitě a profesionalitě našeho servisu.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré Vaše poptávky po službách z našeho portfolia si můžete kdykoli zadat z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře nebo na naší 24 hodin denně obsluhované a bezplatné centrální lince – 800 66 88 88. Naši proškolení pracovníci Vaše požadavky ihned zpracují a předají přímo hodinovým manželům na Břeclavsku, kteří se s Vámi spojí a najdou řešení Vašeho problému a zajistí vše potřebné.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Břeclavi zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Břeclavi spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Břeclav vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.