Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 7, tento týden 7, tento měsíc 77, tento rok 918
Objednat

Hodinový manžel Břeclav

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Břeclav využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Břeclavi vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Hledáte kvalitní řemeslné služby? Sháníte malíře, instalatéra, elektrikáře nebo truhláře? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám všechny tyto služby zajistí nejen v Břeclavi, ale kompletně na celém Břeclavsku. Poskytujeme jen ty nejkvalitnější služby se zárukou kvality. Od přivrtání poličky až po kompletní rekonstrukci bytového jádra se o Vás postaráme. Všechny služby poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků.

Jaké služby nabízíme

Den co den pro Vás zajišťujeme malování bytů, domů, kanceláří i rekreačních objektů, výměnu dveří, montáž nábytku, výměnu vodovodních baterií či pokládku koberců, PVC a jiných podlahových krytin. Zajistíme Vám ty nejkvalitnější řemeslné práce z celého okresu ať se jedná o zednické, sádrokartonářské či obkladačské práce, naši proškolení odborníci vždy zajistí dokonalou práci. Staňte se i Vy našimi zákazníky a sami se tak přesvědčte o kvalitě a profesionalitě našeho servisu.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré Vaše poptávky po službách z našeho portfolia si můžete kdykoli zadat z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře nebo na naší 24 hodin denně obsluhované a bezplatné centrální lince – 800 66 88 88. Naši proškolení pracovníci Vaše požadavky ihned zpracují a předají přímo hodinovým manželům na Břeclavsku, kteří se s Vámi spojí a najdou řešení Vašeho problému a zajistí vše potřebné.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com