Objednat

Hodinový manžel Břeclav

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Břeclav využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Břeclavi vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Hledáte kvalitní řemeslné služby? Sháníte malíře, instalatéra, elektrikáře nebo truhláře? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám všechny tyto služby zajistí nejen v Břeclavi, ale kompletně na celém Břeclavsku. Poskytujeme jen ty nejkvalitnější služby se zárukou kvality. Od přivrtání poličky až po kompletní rekonstrukci bytového jádra se o Vás postaráme. Všechny služby poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků.

Jaké služby nabízíme

Den co den pro Vás zajišťujeme malování bytů, domů, kanceláří i rekreačních objektů, výměnu dveří, montáž nábytku, výměnu vodovodních baterií či pokládku koberců, PVC a jiných podlahových krytin. Zajistíme Vám ty nejkvalitnější řemeslné práce z celého okresu ať se jedná o zednické, sádrokartonářské či obkladačské práce, naši proškolení odborníci vždy zajistí dokonalou práci. Staňte se i Vy našimi zákazníky a sami se tak přesvědčte o kvalitě a profesionalitě našeho servisu.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré Vaše poptávky po službách z našeho portfolia si můžete kdykoli zadat z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře nebo na naší 24 hodin denně obsluhované a bezplatné centrální lince – 800 66 88 88. Naši proškolení pracovníci Vaše požadavky ihned zpracují a předají přímo hodinovým manželům na Břeclavsku, kteří se s Vámi spojí a najdou řešení Vašeho problému a zajistí vše potřebné.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Břeclavi zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Břeclavi spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu