Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Jeseník

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jeseník využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jeseníku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Jeseníku, ale kompletně v celém okrese poskytujeme naše profesionální služby hodinových manželů pod záštitou celoevropské franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Pro naše klienty zajišťujeme již řadu let nadstandartní služby z různých oborů od elektrikářských či instalatérských prací až po truhlářské, výkopové či údržbářské práce. V celém okrese poskytujeme NON-STOP, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu ty nejkvalitnější řemeslné služby za jednotné ceny platné po celé České Republice.

Jaké služby nabízíme

Den co den poskytujeme nejen obyvatelům Jeseníku, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům či mezinárodním společnostem pravidelné služby. Zajistíme pro Vás pravidelné opravy, údržbu zahrady, trávníku, plotu, ale kompletně se Vám postaráme i o celou nemovitost. Pokud tedy pronajímáte byt, dům či kancelář, naše síť je pro Vás tou pravou volbou a vy se tak nemusíte starat o zbytečné problémy s nájemníky či nedostatky nemovitosti.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce si můžete z pohodlí svého domova objednat naše proškolené pracovníky přes bezplatnou centrální linku 800 66 88 88 nebo pomocí online objednávkového formuláře. Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto se naše asistentky obsluhující tyto komunikační kanály snaží předat Veškeré informace přímo danému hodinovému manželi, který se s Vámi následně spojí a najde řešení jakéhokoliv problému.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com