Objednat

Hodinový manžel Jeseník

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jeseník využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jeseníku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Jeseníku, ale kompletně v celém okrese poskytujeme naše profesionální služby hodinových manželů pod záštitou celoevropské franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Pro naše klienty zajišťujeme již řadu let nadstandartní služby z různých oborů od elektrikářských či instalatérských prací až po truhlářské, výkopové či údržbářské práce. V celém okrese poskytujeme NON-STOP, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu ty nejkvalitnější řemeslné služby za jednotné ceny platné po celé České Republice.

Jaké služby nabízíme

Den co den poskytujeme nejen obyvatelům Jeseníku, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům či mezinárodním společnostem pravidelné služby. Zajistíme pro Vás pravidelné opravy, údržbu zahrady, trávníku, plotu, ale kompletně se Vám postaráme i o celou nemovitost. Pokud tedy pronajímáte byt, dům či kancelář, naše síť je pro Vás tou pravou volbou a vy se tak nemusíte starat o zbytečné problémy s nájemníky či nedostatky nemovitosti.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce si můžete z pohodlí svého domova objednat naše proškolené pracovníky přes bezplatnou centrální linku 800 66 88 88 nebo pomocí online objednávkového formuláře. Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto se naše asistentky obsluhující tyto komunikační kanály snaží předat Veškeré informace přímo danému hodinovému manželi, který se s Vámi následně spojí a najde řešení jakéhokoliv problému.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Jeseníku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Jeseníku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Jeseník vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.