Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Liberec

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Liberec využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Liberci vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Stejně jako v Liberci, tak i v celém okrese vám zajistíme a poskytneme velmi precizní a profesionální servis služeb hodinových manželů franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Od přivrtání obrazu, výměny vodovodní baterie až po komplexní výstavbu domu, komerčního prostoru či rekreačního objektu, Vám zajistíme se zárukou kvality 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny platné po celé ČR. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto všichni naši pracovníci přistupují ke každému vstřícně a snaží se v co nejkratším čase vyhovět jeho požadavkům.

Jaké služby nabízíme

Ať se jedná o jednorázové služby jako je malování bytu, montáž nábytku a kuchyně nebo třeba nové strojní omítky, tak naši hodinoví manželé Vám zajistí ty nejkvalitnější služby z celého okresu, které jsou prověřené jak soukromími osobami, tak společnostmi, pro které naše služby zajišťujeme již řadu let. Poskytujeme pravidelnou údržbu a správu nemovitostí a přilehlých zahrad včetně sekání trávy, hrabání sněhu či údržby zeleného nebo dřevěného plotu.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení a vstřícní pracovníci přijímají Vaše objednávky 365 dní v roce prostřednictvím bezplatné centrální linky 800 66 88 88 nebo skrze online objednávkový formulář. Jelikož působíme ve Vašem okrese již několik let, tak budeme rádi, když i Vy se stanete našimi novými stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb. Ty poskytujeme ale nejen na Liberecku, ale po celé EU.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Liberci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com