Objednat

Hodinový manžel Liberec

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Liberec využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Liberci vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Stejně jako v Liberci, tak i v celém okrese vám zajistíme a poskytneme velmi precizní a profesionální servis služeb hodinových manželů franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Od přivrtání obrazu, výměny vodovodní baterie až po komplexní výstavbu domu, komerčního prostoru či rekreačního objektu, Vám zajistíme se zárukou kvality 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny platné po celé ČR. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto všichni naši pracovníci přistupují ke každému vstřícně a snaží se v co nejkratším čase vyhovět jeho požadavkům.

Jaké služby nabízíme

Ať se jedná o jednorázové služby jako je malování bytu, montáž nábytku a kuchyně nebo třeba nové strojní omítky, tak naši hodinoví manželé Vám zajistí ty nejkvalitnější služby z celého okresu, které jsou prověřené jak soukromími osobami, tak společnostmi, pro které naše služby zajišťujeme již řadu let. Poskytujeme pravidelnou údržbu a správu nemovitostí a přilehlých zahrad včetně sekání trávy, hrabání sněhu či údržby zeleného nebo dřevěného plotu.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení a vstřícní pracovníci přijímají Vaše objednávky 365 dní v roce prostřednictvím bezplatné centrální linky 800 66 88 88 nebo skrze online objednávkový formulář. Jelikož působíme ve Vašem okrese již několik let, tak budeme rádi, když i Vy se stanete našimi novými stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb. Ty poskytujeme ale nejen na Liberecku, ale po celé EU.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Liberci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Liberci spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Liberec vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.