Objednat

Hodinový manžel Strakonice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Strakonice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Strakonicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Ve Strakonicích a jejich okolí se starají naši hodinoví manželé o kompletní a precizní služby všem jejich obyvatelům a společnostem sídlícím v tomto okrese. Zajišťujeme zde pravidelné i jednorázové služby přesně podle Vašich požadavků a přání. Naši hodinoví manželé den co den, víkend co víkend se snaží uspokojit všechny Vaše přání. Zajistí pro Vás vymalování bytu, přidělání poličky, zapojení pračky, ale i kompletní rekonstrukce či výstavby jakékoli nemovitosti.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme Vám kvalitní a profesionální servis napříč všemi obory a řemesly. Zajistíme tak pro Vás nové elektrické či vodovodní rozvody, dokonale rovné strojní omítky, zdění příček a zdí, ale i výrobu a montáž zahradního nábytku či dřevěné pergoly a přístřešku. Mimo jiné se pravidelně postaráme i o Vaše investiční nemovitosti, ve kterých se postaráme o kompletní údržbu včetně exteriéru a zahrady. Zajistíme dokonale rovný trávník, perfektně zastřiženou zeleň a stále svěží plot.

Vycházíme vám vstříc

Velice nás potěší, když i vy se stanete našimi novými, či dokonce stálými zákazníky a sami se přesvědčíte o profesionalitě a kvalitě našich poskytovaných služby. Ty lze objednávat pomocí online objednávkového formuláře, prostřednictvím telefonní linky 800 66 88 88 nebo své dotazy a objednávky můžete zasílat na náš e-mail. Všichni naši pracovníci obsluhující všechny tyto komunikační kanály pracují ve dne v noci 365 dní v roce tak, aby v co nejkratší době dokázali předat veškeré informace přímo hodinovým manželům a ti mohli Vaše požadavky splnit.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Strakonicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Strakonicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Strakonice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.