Objednat

Hodinový manžel Strakonice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Strakonice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Strakonicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Ve Strakonicích a jejich okolí se starají naši hodinoví manželé o kompletní a precizní služby všem jejich obyvatelům a společnostem sídlícím v tomto okrese. Zajišťujeme zde pravidelné i jednorázové služby přesně podle Vašich požadavků a přání. Naši hodinoví manželé den co den, víkend co víkend se snaží uspokojit všechny Vaše přání. Zajistí pro Vás vymalování bytu, přidělání poličky, zapojení pračky, ale i kompletní rekonstrukce či výstavby jakékoli nemovitosti.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme Vám kvalitní a profesionální servis napříč všemi obory a řemesly. Zajistíme tak pro Vás nové elektrické či vodovodní rozvody, dokonale rovné strojní omítky, zdění příček a zdí, ale i výrobu a montáž zahradního nábytku či dřevěné pergoly a přístřešku. Mimo jiné se pravidelně postaráme i o Vaše investiční nemovitosti, ve kterých se postaráme o kompletní údržbu včetně exteriéru a zahrady. Zajistíme dokonale rovný trávník, perfektně zastřiženou zeleň a stále svěží plot.

Vycházíme vám vstříc

Velice nás potěší, když i vy se stanete našimi novými, či dokonce stálými zákazníky a sami se přesvědčíte o profesionalitě a kvalitě našich poskytovaných služby. Ty lze objednávat pomocí online objednávkového formuláře, prostřednictvím telefonní linky 800 66 88 88 nebo své dotazy a objednávky můžete zasílat na náš e-mail. Všichni naši pracovníci obsluhující všechny tyto komunikační kanály pracují ve dne v noci 365 dní v roce tak, aby v co nejkratší době dokázali předat veškeré informace přímo hodinovým manželům a ti mohli Vaše požadavky splnit.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Strakonicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Strakonicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu