Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Strakonice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Strakonice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Strakonicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Ve Strakonicích a jejich okolí se starají naši hodinoví manželé o kompletní a precizní služby všem jejich obyvatelům a společnostem sídlícím v tomto okrese. Zajišťujeme zde pravidelné i jednorázové služby přesně podle Vašich požadavků a přání. Naši hodinoví manželé den co den, víkend co víkend se snaží uspokojit všechny Vaše přání. Zajistí pro Vás vymalování bytu, přidělání poličky, zapojení pračky, ale i kompletní rekonstrukce či výstavby jakékoli nemovitosti.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme Vám kvalitní a profesionální servis napříč všemi obory a řemesly. Zajistíme tak pro Vás nové elektrické či vodovodní rozvody, dokonale rovné strojní omítky, zdění příček a zdí, ale i výrobu a montáž zahradního nábytku či dřevěné pergoly a přístřešku. Mimo jiné se pravidelně postaráme i o Vaše investiční nemovitosti, ve kterých se postaráme o kompletní údržbu včetně exteriéru a zahrady. Zajistíme dokonale rovný trávník, perfektně zastřiženou zeleň a stále svěží plot.

Vycházíme vám vstříc

Velice nás potěší, když i vy se stanete našimi novými, či dokonce stálými zákazníky a sami se přesvědčíte o profesionalitě a kvalitě našich poskytovaných služby. Ty lze objednávat pomocí online objednávkového formuláře, prostřednictvím telefonní linky 800 66 88 88 nebo své dotazy a objednávky můžete zasílat na náš e-mail. Všichni naši pracovníci obsluhující všechny tyto komunikační kanály pracují ve dne v noci 365 dní v roce tak, aby v co nejkratší době dokázali předat veškeré informace přímo hodinovým manželům a ti mohli Vaše požadavky splnit.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com