Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Ostrava

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Ostrava využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Ostravě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Ostravě, ale ani na celém Ostravsku nenajdete spolehlivější a ochotnější společnost nabízející řemeslné služby a služby hodinových manželů, než je naše franchisová síť EXTRA MANŽEL. Poskytujeme dokonalý servis a vstřícnost všem obyvatelům, ale i obchodním společnostem při jednorázových, ale i pravidelných službách a to již několik let se zárukou kvality. Naše síť nabízí od sádrokartonářských, zednických, zahradnických či instalatérských služeb až po truhlářské při výrobě a montáži dřevěných pergol, zahradních domků a přístřešků.

Jaké služby nabízíme

Kdykoli 365 dní v roce si můžete objednat jakoukoli službu z našeho portfolia a naši hodinoví manželé Vám ji zajistí v co nejkratší možné době. Od vymalování bytu, domu či kanceláře, montáže nábytku a kuchyně nebo vyčištění ucpaného odpadu až po kompletní rekonstrukce či výstavby Vašich nemovitostí včetně následné údržby, či kompletní správy včetně přilehlé zahrady či garáže. Postaráme se o drobné opravy, sekání trávy, zateplení fasády a nové strojní omítky včetně finálního nátěru.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci přijímají Vaše požadavky skrze bezplatnou centrální linku 800 66 88 88, objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL či prostřednictvím e-mailu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naší snahou a prioritou vždy bylo a stále je, aby naši klienti byli s našimi službami spokojeni a využívali je tak opakovaně. Proto budeme velice rádi, když i vy se stanete našimi novými, či dokonce stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našeho přístupu a hlavně služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com