Objednat

Hodinový manžel Ostrava

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Ostrava využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Ostravě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Ostravě, ale ani na celém Ostravsku nenajdete spolehlivější a ochotnější společnost nabízející řemeslné služby a služby hodinových manželů, než je naše franchisová síť EXTRA MANŽEL. Poskytujeme dokonalý servis a vstřícnost všem obyvatelům, ale i obchodním společnostem při jednorázových, ale i pravidelných službách a to již několik let se zárukou kvality. Naše síť nabízí od sádrokartonářských, zednických, zahradnických či instalatérských služeb až po truhlářské při výrobě a montáži dřevěných pergol, zahradních domků a přístřešků.

Jaké služby nabízíme

Kdykoli 365 dní v roce si můžete objednat jakoukoli službu z našeho portfolia a naši hodinoví manželé Vám ji zajistí v co nejkratší možné době. Od vymalování bytu, domu či kanceláře, montáže nábytku a kuchyně nebo vyčištění ucpaného odpadu až po kompletní rekonstrukce či výstavby Vašich nemovitostí včetně následné údržby, či kompletní správy včetně přilehlé zahrady či garáže. Postaráme se o drobné opravy, sekání trávy, zateplení fasády a nové strojní omítky včetně finálního nátěru.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci přijímají Vaše požadavky skrze bezplatnou centrální linku 800 66 88 88, objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL či prostřednictvím e-mailu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naší snahou a prioritou vždy bylo a stále je, aby naši klienti byli s našimi službami spokojeni a využívali je tak opakovaně. Proto budeme velice rádi, když i vy se stanete našimi novými, či dokonce stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našeho přístupu a hlavně služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Ostravě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Ostravě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Ostrava vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.