Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 5, tento týden 5, tento měsíc 75, tento rok 916
Objednat

Hodinový manžel Kladno

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Kladno využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Kladně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Pod záštitou kvalitní a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám nejen na Kladně, ale i v širokém okolí a na celém území okresu Kladno zajistíme a poskytneme jednorázové i pravidelné řemeslné služby se zárukou kvality a profesionálního přístupu ke každému zákazníkovi, a to ať s jedná o soukromou osobu, živnostníka, podnikatele či mezinárodní společnost, naši proškolení pracovníci přistupují ke každému s individuálním přístupem.

Jaké služby nabízíme

Nejenže Vám naši hodinoví manželé dokáží vymalovat byt, dům, kancelář či jakýkoli rekreační objekt, ale také Vám pomůžou s výběrem vhodného materiálu, ten následně nakoupí, přivezou na místo, vymalují a vždy si po sobě uklidí tak, aby jste nic nepoznali a měli čisto tak, jako před příjezdem našich odborníků. Dále Vám zajistíme od přidělání obrazu, výměny vypínače či zásuvky nebo opravy zdí až po kompletní rekonstrukce či výstavby nemovitostí.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu můžete objednávat naše profesionální služby na bezplatné centrální lince 800 66 88 88, kterou obsluhují velmi vstřícné operátorky, které Vám velice rádi poradí, případně předají veškeré informace rovnou hodinovému manželi na Kladně, který se o vše postará. Další možností, jak si objednat naše služby z pohodlí svého domova je využít online objednávkový formulář. Naše služby poskytujeme nejen na Kladensku, ale v rámci celé Evropské unie.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com