Objednat

Hodinový manžel Mladá Boleslav

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Mladá Boleslav využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Mladé Boleslavi vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Mladé Boleslavi, ale i po celém Mladoboleslavsku zajišťujeme již řadu let našim klientům z řad soukromých osob, živnostníků, malých a středních podnikatelů i mezinárodních společností, profesionální řemeslné služby, a to jak jednorázové, tak se i pravidelné staráme o údržbu a správu jejich nemovitostí. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu naši proškolení pracovníci provádějí služby se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL za jednotné ceny platné po celé ČR.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme nebývale vysoký standart služeb po celém okrese napříč všemi řemeslnými obory. Ať se jedná o elektrikářské, sádrokartonářské, malířské, montážní či zednické práce, není na Mladoboleslavsku spolehlivější a vstřícnější společnost, než naše franchisová síť. Postaráme se Vám o přidělání poličky nebo obrazu, zapojení jakéhokoli elektrospotřebiče, montáž nábytku nebo vymalování bytu či domu, ale i kompletní rekonstrukci bytového jádra, nebo kompletní výstavbu rodinného domu, kanceláří či komerčního prostoru.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli službu z našeho portfólia si můžete objednat na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88, na e-mailu či skrze online objednávkový formulář. Naše proškolené asistentky ihned Váš požadavek zpracují a předají hodinovým manželům přímo ve Vašem okrese. Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich zákazníků a to nejen v Mladé Boleslavi, ale po celé Evropské unii a proto budeme rádi, když i Vy se stanete našimi klienty a sami se tak přesvědčíte o kvalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Mladé Boleslavi zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Mladé Boleslavi spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Mladá Boleslav vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.