Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Olomouc

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Olomouc využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Olomouci vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte-li v Olomouci nebo v celém Olomouckém kraji šikovného a prověřeného řemeslníka, tak naše síť hodinových manželů je tady pro Vás. Léty prověřená síť EXTRA MANŽEL je pro Vás zárukou kvality veškerých prací. Ať se jedná o banální přivrtání poličky, zapojení pračky nebo montáže nábytku, naši proškolení pracovníci se budou vždy snažit Vám vyjít vstříc a tuto službu zajistit v co nejkratším možném čase. Všechny služby z našeho portfolia provádějí pouze profesionálové ve svém oboru, kteří za svou práci vždy ručí.

Jaké služby nabízíme

Na celém území Olomoucka Vám poskytneme precizní obkladačské práce, dokonalou výmalbu Vašeho bytu, domu, kanceláří i rekreačního objektu či okamžitý servis při čištění ucpaného odpadu a wc. Nabízíme také nejkvalitnější zednické práce v celém okrese při zdění příček, betonování či stříkání strojních omítek. Pro naše klienty dále zajišťujeme pokládku koberců, PVC a jiné podlahové krytiny či výrobu a montáž dřevěné pergoly, zahradního domku či přístřešku na auto.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby si můžete objednávat online pomocí objednávkového formuláře nebo na bezplatné telefonní lince naší sítě – 800 66 88 88, kterou obsluhují naše vstřícné asistentky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Pro všechny naše klienty se snažíme poskytovat dokonalý servis a budeme potěšeni, pokud i Vy se stanete našimi klienty a sami se tak přesvědčíte, co znamenají EXTRA SLUŽBY.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerMiroslav Plachý
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Strukov 43, 784 01 Strukov