Objednat

Hodinový manžel Praha 1

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 1 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 1 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Praze 1 pro Vás zajišťuje naše profesionální síť hodinových manželů pod značkou EXTRA MANŽEL profesionální a kvalitní služby a to jak jednorázové, tak i pravidelné. Zajistíme Vám komplexní servis od pomoci s výběrem, dovozem materiálu, realizací, tak i úklidem po skončení akce. A to ať se jedná o malování domu či bytu, tak i při rekonstrukci nebo výstavbě nemovitosti. Zajišťujeme i havarijní služby při čištění ucpaných odpadů a wc nebo při havárii vodovodního potrubí.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme Vám veškeré zednické, elektrikářské, truhlářské nebo zahradnické práce. Staráme se denně o Vaše zahrady při sekání trávy, úpravy zelených plotů a štípání dřeva. Ale také jsme schopni Vám zajistit se zárukou kvality kompletní stavbu rodinného domu, rekreačního objektu či komerčního prostoru přesně podle Vašich požadavků a představ. Nabízíme malování bytů, domů i kanceláří, montáže nábytku do domácností i obchodů, výrobu a montáž pergoly i betonování všeho druhu.

Vycházíme vám vstříc

Vaše objednávky můžete provádět skrze online objednávkový formulář, na bezplatné telefonické lince 800 66 88 88 či prostřednictvím e-mailu. Veškeré služby provádí zkušení profesionálové ve svém oboru se zárukou kvality naší sítě. Vždy pro Vás zajistíme kvalitní a spolehlivé služby a proto budeme rádi, pokud i Vy se stanete našimi novými či stálými klienty a sami se tak přesvědčíte o profesionalitě sítě EXTRA MANŽEL. Vždy bylo a je naší prioritou, aby všichni naši zákazníci byli na 100% spokojeni.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 1 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 1 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
PartnerLadislav Vrabec
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Na okraji 1244/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
PartnerStepan Fedoryk
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rumunská 1488/16, 250 88 Čelákovice
PartnerStěhování Ježko s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle