Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 7, tento týden 7, tento měsíc 77, tento rok 918
Objednat

Hodinový manžel Praha 1

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 1 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 1 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Praze 1 pro Vás zajišťuje naše profesionální síť hodinových manželů pod značkou EXTRA MANŽEL profesionální a kvalitní služby a to jak jednorázové, tak i pravidelné. Zajistíme Vám komplexní servis od pomoci s výběrem, dovozem materiálu, realizací, tak i úklidem po skončení akce. A to ať se jedná o malování domu či bytu, tak i při rekonstrukci nebo výstavbě nemovitosti. Zajišťujeme i havarijní služby při čištění ucpaných odpadů a wc nebo při havárii vodovodního potrubí.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme Vám veškeré zednické, elektrikářské, truhlářské nebo zahradnické práce. Staráme se denně o Vaše zahrady při sekání trávy, úpravy zelených plotů a štípání dřeva. Ale také jsme schopni Vám zajistit se zárukou kvality kompletní stavbu rodinného domu, rekreačního objektu či komerčního prostoru přesně podle Vašich požadavků a představ. Nabízíme malování bytů, domů i kanceláří, montáže nábytku do domácností i obchodů, výrobu a montáž pergoly i betonování všeho druhu.

Vycházíme vám vstříc

Vaše objednávky můžete provádět skrze online objednávkový formulář, na bezplatné telefonické lince 800 66 88 88 či prostřednictvím e-mailu. Veškeré služby provádí zkušení profesionálové ve svém oboru se zárukou kvality naší sítě. Vždy pro Vás zajistíme kvalitní a spolehlivé služby a proto budeme rádi, pokud i Vy se stanete našimi novými či stálými klienty a sami se tak přesvědčíte o profesionalitě sítě EXTRA MANŽEL. Vždy bylo a je naší prioritou, aby všichni naši zákazníci byli na 100% spokojeni.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com