Objednat

Hodinový manžel Hodonín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Hodonín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Hodoníně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Každý den se na celém území Hodonínska již několik let starají naši hodinoví manželé o své klienty nejen z řad mezinárodních společností, ale i malých a středních podnikatelů, živnostníků i soukromých osob při pravidelných i jednorázových službách. Denně se staráme o jejich vlastní, či investiční nemovitosti, kde zajistíme kvalitní údržbu a dokonalý servis při opravě zdí, výměny umyvadel a wc, čištění ucpaných odpadů, ale postaráme se i o přilehlou zahradu a komunikaci.

Jaké služby nabízíme

Poskytneme Vám perfektní vyzdění příček, dokonale rovné strojní omítky a následné precizní vymalování přesně podle Vašich představ. Nabízíme také montáž kuchyně či nábytku, zapojení elektrospotřebičů, obkladačské práce, ale i údržbu zahrady, sekání trávy nebo čištění bazénu. Mimo jiné se Vám postaráme i o exteriér Vaší nemovitosti a její zateplení minerální vatou či polystyrenem a novou fasádní omítku včetně následného nátěru kvalitním a omyvatelným materiálem.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré Vaše dotazy či objednávky našich služeb můžete nezávazně poptávat prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách. Pak už jen stačí vyčkat na kontakt od našeho hodinového manžela, který s Vámi probere veškeré podrobnosti a najde řešení Vašeho problému. Žádný z našich pracovníků nezná slovo nejde, nevím, či neumím, ale vždy existuje způsob jak danou věc vyřešit.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Hodoníně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Hodoníně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Hodonín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.