Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Hodonín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Hodonín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Hodoníně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Každý den se na celém území Hodonínska již několik let starají naši hodinoví manželé o své klienty nejen z řad mezinárodních společností, ale i malých a středních podnikatelů, živnostníků i soukromých osob při pravidelných i jednorázových službách. Denně se staráme o jejich vlastní, či investiční nemovitosti, kde zajistíme kvalitní údržbu a dokonalý servis při opravě zdí, výměny umyvadel a wc, čištění ucpaných odpadů, ale postaráme se i o přilehlou zahradu a komunikaci.

Jaké služby nabízíme

Poskytneme Vám perfektní vyzdění příček, dokonale rovné strojní omítky a následné precizní vymalování přesně podle Vašich představ. Nabízíme také montáž kuchyně či nábytku, zapojení elektrospotřebičů, obkladačské práce, ale i údržbu zahrady, sekání trávy nebo čištění bazénu. Mimo jiné se Vám postaráme i o exteriér Vaší nemovitosti a její zateplení minerální vatou či polystyrenem a novou fasádní omítku včetně následného nátěru kvalitním a omyvatelným materiálem.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré Vaše dotazy či objednávky našich služeb můžete nezávazně poptávat prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách. Pak už jen stačí vyčkat na kontakt od našeho hodinového manžela, který s Vámi probere veškeré podrobnosti a najde řešení Vašeho problému. Žádný z našich pracovníků nezná slovo nejde, nevím, či neumím, ale vždy existuje způsob jak danou věc vyřešit.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com