Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Praha 3

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 3 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 3 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kompletně po celé Praze 3, ale i jejím okolí nabízíme naše profesionální služby hodinových manželů sítě EXTRA MANŽEL. Denně pro Vás zajišťujeme a poskytujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby všech druhů. Mezi nejvyužívanější služby našich klientů patří například vymalování bytu či domu, montáž nábytku z obchodních domů Ikea, Asko, XXXLutz a dalších, obkladačské práce či havarijní služba čištění ucpaných odpadů a WC. Zajistíme Vám ale i kompletní rekonstrukci bytového jádra a Vašeho domu.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na základě Vaší poptávky Vám zajistí komplexní servis služeb od pomoci s výběrem, nákupem materiálu, dovozem na místo až po následnou realizaci. A to ať se jedná o přivrtání poličky nebo obrazu, výměny umyvadla, vymalování kanceláří i pokládku podlahové krytiny. Poskytujeme také truhlářské, sádrokartonářské, zednické, elektrikářské a instalatérské služby se zárukou kvality.

Vycházíme vám vstříc

Na Praze 3 nabízíme a 365 dní v roce poskytujeme servis nebývalé kvality. Naši ochotní a proškolení profesionálové se o Vás postarají ve všech směrech přesně podle Vašich představ. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi novými klienty a sami se tak přesvědčíte o profesionalitě naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Naše služby lze objednávat pomocí online formuláře umístěného na webových stránkách, pomocí e-mailu či bezplatné telefonní linky 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 3 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com