Objednat

Hodinový manžel Praha 3

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 3 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 3 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kompletně po celé Praze 3, ale i jejím okolí nabízíme naše profesionální služby hodinových manželů sítě EXTRA MANŽEL. Denně pro Vás zajišťujeme a poskytujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby všech druhů. Mezi nejvyužívanější služby našich klientů patří například vymalování bytu či domu, montáž nábytku z obchodních domů Ikea, Asko, XXXLutz a dalších, obkladačské práce či havarijní služba čištění ucpaných odpadů a WC. Zajistíme Vám ale i kompletní rekonstrukci bytového jádra a Vašeho domu.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na základě Vaší poptávky Vám zajistí komplexní servis služeb od pomoci s výběrem, nákupem materiálu, dovozem na místo až po následnou realizaci. A to ať se jedná o přivrtání poličky nebo obrazu, výměny umyvadla, vymalování kanceláří i pokládku podlahové krytiny. Poskytujeme také truhlářské, sádrokartonářské, zednické, elektrikářské a instalatérské služby se zárukou kvality.

Vycházíme vám vstříc

Na Praze 3 nabízíme a 365 dní v roce poskytujeme servis nebývalé kvality. Naši ochotní a proškolení profesionálové se o Vás postarají ve všech směrech přesně podle Vašich představ. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi novými klienty a sami se tak přesvědčíte o profesionalitě naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Naše služby lze objednávat pomocí online formuláře umístěného na webových stránkách, pomocí e-mailu či bezplatné telefonní linky 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 3 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 3 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 3 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.