Objednat

Hodinový manžel Jihlava

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jihlava využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jihlavě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Jihlavě, ale i kompletně v celém okolí Jihlavy vám kdykoli, 365 dní v roce zajistíme a poskytneme naprosto perfektní a profesionální řemeslné služby se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Mezi naše klienty nepatří pouze velké, mezinárodní společnosti, ale především soukromé osoby, živnostníci či malý a střední podnikatelé, pro které zajišťujeme jednorázovou, ale i pravidelnou údržbu jejich nemovitostí a přilehlých zahrad a komunikací.

Jaké služby nabízíme

Všem našim klientům poskytujeme kvalitní montážní služby, ale i ostatní služby napříč obory. Zajišťujeme profesionální zednické, truhlářské, instalatérské, elektrikářské i jiné práce. Nabízíme od banálních služeb, jako je přivrtání poličky či obrazu, zapojení pračky nebo výměny umyvadla až po kompletní rekonstrukci bytu, domu nebo kanceláře, ale zajistíme pro Vás i výstavbu nemovitostí či jejich následnou údržbu a správu.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu přijímáme Vaše zakázky na zelené lince naší sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88, nebo přes přehledný online objednávkový formulář. Naši hodinoví manželé Vám nabídnou nebývale vysoký komfort služeb, který žádná jiná společnost na Havlíčkobrodsku nenabízí. Budeme velice potěšeni, když i vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Jihlavě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Jihlavě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Jihlava vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.