Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 7, tento týden 7, tento měsíc 77, tento rok 918
Objednat

Hodinový manžel Jihlava

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jihlava využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jihlavě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Jihlavě, ale i kompletně v celém okolí Jihlavy vám kdykoli, 365 dní v roce zajistíme a poskytneme naprosto perfektní a profesionální řemeslné služby se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Mezi naše klienty nepatří pouze velké, mezinárodní společnosti, ale především soukromé osoby, živnostníci či malý a střední podnikatelé, pro které zajišťujeme jednorázovou, ale i pravidelnou údržbu jejich nemovitostí a přilehlých zahrad a komunikací.

Jaké služby nabízíme

Všem našim klientům poskytujeme kvalitní montážní služby, ale i ostatní služby napříč obory. Zajišťujeme profesionální zednické, truhlářské, instalatérské, elektrikářské i jiné práce. Nabízíme od banálních služeb, jako je přivrtání poličky či obrazu, zapojení pračky nebo výměny umyvadla až po kompletní rekonstrukci bytu, domu nebo kanceláře, ale zajistíme pro Vás i výstavbu nemovitostí či jejich následnou údržbu a správu.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu přijímáme Vaše zakázky na zelené lince naší sítě EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88, nebo přes přehledný online objednávkový formulář. Naši hodinoví manželé Vám nabídnou nebývale vysoký komfort služeb, který žádná jiná společnost na Havlíčkobrodsku nenabízí. Budeme velice potěšeni, když i vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com