Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Praha 2

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 2 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 2 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám nabízí po celé Praze 2 a celém okolí profesionální přístup a kvalitní služby všech druhů. Poskytneme Vám jednorázové i pravidelné služby se zárukou kvality. Každý den pro Vás zajišťujeme od banálního vrtání poliček nebo obrazů, výměny baterií a zapojení praček až po komplexní servis při rekonstrukcích či výstavbách rodinných, panelových a činžovních domů, ale i komerčních prostorů a obchodních domů.

Jaké služby nabízíme

Díky školeným odborníkům jsme schopni Vám nabídnout profesionální služby při vymalování domu, bytu nebo kanceláří, kompletní montáž sádrokartonového stropu, zateplení fasády, nové elektrické i vodovodní a kanalizační rozvody nebo nové strojní omítky. Dále pro Vás zajišťujeme i různé druhy demolicí od zbourání příčky až po kompletní demolice nemovitostí včetně ekologické likvidace odpadu, stavbu lešení, montáž plastových oken a parapetů či obkladačské práce.

Vycházíme vám vstříc

Na Praze 2 Vám poskytujeme veškeré naše služby se zárukou kvality 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Proto budeme rádi, pokud i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se přesvědčíte o kvalitě našich služeb. Všechny ceny jsou bez jakýchkoli příplatků a jsou platné dle hodinového ceníku zveřejněného na našich webových stránkách. Naše služby si můžete objednat pomocí bezplatné telefonické linky 800 66 88 88, e-mailem či přes objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com