Objednat

Hodinový manžel Praha 2

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 2 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 2 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám nabízí po celé Praze 2 a celém okolí profesionální přístup a kvalitní služby všech druhů. Poskytneme Vám jednorázové i pravidelné služby se zárukou kvality. Každý den pro Vás zajišťujeme od banálního vrtání poliček nebo obrazů, výměny baterií a zapojení praček až po komplexní servis při rekonstrukcích či výstavbách rodinných, panelových a činžovních domů, ale i komerčních prostorů a obchodních domů.

Jaké služby nabízíme

Díky školeným odborníkům jsme schopni Vám nabídnout profesionální služby při vymalování domu, bytu nebo kanceláří, kompletní montáž sádrokartonového stropu, zateplení fasády, nové elektrické i vodovodní a kanalizační rozvody nebo nové strojní omítky. Dále pro Vás zajišťujeme i různé druhy demolicí od zbourání příčky až po kompletní demolice nemovitostí včetně ekologické likvidace odpadu, stavbu lešení, montáž plastových oken a parapetů či obkladačské práce.

Vycházíme vám vstříc

Na Praze 2 Vám poskytujeme veškeré naše služby se zárukou kvality 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Proto budeme rádi, pokud i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se přesvědčíte o kvalitě našich služeb. Všechny ceny jsou bez jakýchkoli příplatků a jsou platné dle hodinového ceníku zveřejněného na našich webových stránkách. Naše služby si můžete objednat pomocí bezplatné telefonické linky 800 66 88 88, e-mailem či přes objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 2 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 2 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 2 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerStepan Fedoryk
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rumunská 1488/16, 250 88 Čelákovice
PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
PartnerLadislav Vrabec
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Na okraji 1244/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
PartnerStěhování Ježko s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle