Objednat

Hodinový manžel Kutná Hora

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Kutná Hora využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Kutné Hoře vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Již několik let se staráme o desítky nemovitostí firemních i soukromých klientů při pravidelné údržbě interiéru i exteriéru, včetně přilehlé zahrady a komunikace po celém okrese Kutná Hora. Postaráme se od opravy zdí, výměny umyvadla nebo sprchového koutu až po sekání zahrady, úklid sněhu, čištění bazénu nebo natření plotu. Všem klientům zajišťujeme mimo jiné veškeré zednické, instalatérské, elektrikářské a truhlářské práce. Zajistíme zateplení domu včetně nové fasády a finálního nátěru.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé se kompletně postarají o Vaši nemovitost i zahradu. Zajistí Vám nebývale vysoký standart kvality a profesionálního přístupu při montáži nábytku a kuchyně, přidělání poličky nebo výměny vodovodních baterií, ale i při kompletní rekonstrukci bytového jádra nebo výstavbě rodinného domu, komerčního prostoru či garáže. Dále pro Vás zajistí dokonalé výkopové práce, betonování všeho druhu, zdění příček i precizní strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli 24 hodin denně, 7 dní v týdnu si můžete z pohodlí svého domova objednávat veškeré služby z našeho portfólia přes online objednávkový formulář nebo na bezplatné centrální lince naší sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88. Velmi vstřícné a proškolené operátorky předají Vaše požadavky přímo hodinovým manželům na Kutnohorsku, kteří se o Vás postarají a najdou řešení jakéhokoliv problému.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Kutné Hoře zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Kutné Hoře spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Kutná Hora vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.