Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Kutná Hora

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Kutná Hora využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Kutné Hoře vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Již několik let se staráme o desítky nemovitostí firemních i soukromých klientů při pravidelné údržbě interiéru i exteriéru, včetně přilehlé zahrady a komunikace po celém okrese Kutná Hora. Postaráme se od opravy zdí, výměny umyvadla nebo sprchového koutu až po sekání zahrady, úklid sněhu, čištění bazénu nebo natření plotu. Všem klientům zajišťujeme mimo jiné veškeré zednické, instalatérské, elektrikářské a truhlářské práce. Zajistíme zateplení domu včetně nové fasády a finálního nátěru.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé se kompletně postarají o Vaši nemovitost i zahradu. Zajistí Vám nebývale vysoký standart kvality a profesionálního přístupu při montáži nábytku a kuchyně, přidělání poličky nebo výměny vodovodních baterií, ale i při kompletní rekonstrukci bytového jádra nebo výstavbě rodinného domu, komerčního prostoru či garáže. Dále pro Vás zajistí dokonalé výkopové práce, betonování všeho druhu, zdění příček i precizní strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli 24 hodin denně, 7 dní v týdnu si můžete z pohodlí svého domova objednávat veškeré služby z našeho portfólia přes online objednávkový formulář nebo na bezplatné centrální lince naší sítě EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88. Velmi vstřícné a proškolené operátorky předají Vaše požadavky přímo hodinovým manželům na Kutnohorsku, kteří se o Vás postarají a najdou řešení jakéhokoliv problému.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Kutné Hoře zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerJaroslav Jiránek
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Masarykova 601, 284 01 Kutná Hora