Objednat

Hodinový manžel Bruntál

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Bruntál využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Bruntálu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše profesionální služby poskytujeme všem obyvatelům, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům i mezinárodním společnostem sídlícím v nejen v Bruntále, ale v celém okrese. Zajišťujeme den co den, 365 dní v roce kvalitní zednické, elektrikářské instalatérské, truhlářské či sádrokartonářské práce se zárukou kvality. Naši proškolení odborníci Vám zajistí jednorázové služby, ale i pravidelný servis a údržbu všech Vašich nemovitostí a to jak bytů, domů, kanceláří, tak i rekreačních objektů.

Jaké služby nabízíme

Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje služby nebývale vysokého standardu kvality od obyčejného přivrtání poličky, zapojení pračky či výměny zásuvky až po kompletní rekonstrukci bytového jádra, rodinného domu nebo kancelářských prostor. Zajistíme Vám i kvalitní výstavby nejen rodinných domů, ale i komerčních, skladovacích či výrobních prostor. Zajistíme Vám zateplení fasády minerální vatou či polystyrenem včetně nové strojní omítky a jejího nátěru s dokonalým výsledkem.

Vycházíme vám vstříc

Již řadu let poskytujeme naše služby na celém Bruntálsku a naši školení odborníci se starají o Vaše nemovitosti při pravidelné údržbě, jako jsou drobné opravy zdí, pokládka nové podlahové krytiny, obkládání koupelny, ale i sekání trávy či údržba zeleně a natírání dřevěného plotu. Veškeré služby z našeho portfolia můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo na naší bezplatné centrální lince 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Bruntálu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Bruntálu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Bruntál vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.