Objednat

Hodinový manžel Mělník

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Mělník využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Mělníku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte v Mělníku, nebo jeho širokém okolí kvalitní řemeslné služby? Naše franchisová síť hodinových manželů se postará o všechny Vaše požadavky a přání se zárukou kvality při jednorázových, ale i pravidelných službách. Postaráme se o kompletní údržbu a správu Vaší, investiční či pronajaté nemovitosti tak, aby byla stále ve 100% stavu a to za jednotné ceny platné pro celou Českou Republiku. Staráme se denně o desítky nemovitostí soukromých, ale i firemních klientů s profesionální přístupem.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme ty nejkvalitnější řemeslné služby napříč všemi obory. Veškeré práce provádí pouze proškolení pracovníci, kteří jsou odborníci ve svém oboru. Postaráme se Vám o obložení koupelny, výměnu světel, výrobu a montáž dřevěného zahradního domku, montáž nábytku, ale i kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti, či dokonce výstavbu rodinného domu, kanceláří nebo garáže. Postaráme se o exteriér i interiér každé nemovitosti tak, aby náš zákazník byl vždy naprosto spokojen s výsledkem.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré služby našich hodinových manželů si můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků na bezplatné centrální lince 800 66 88 88 nebo přes online objednávkový formulář umístěný na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL. Veškeré služby jsou poskytovány za jednotné ceny platné nejen na Mělnicku, ale po celé České Republice bez jakýchkoli dalších příplatků. Staňte se i Vy našimi klienty a přesvědčte se tak sami o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Mělníku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Mělníku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Mělník vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.