Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Rakovník

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Rakovník využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Rakovníku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Shání spolehlivé a kvalitní zednické, instalatérské, elektrikářské či jiné řemeslné práce? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám nejen v Rakovníku, ale kompletně po celém Rakovnicku zajistí ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu. Denně se staráme o desítky nemovitostí naších klientů z řad soukromých osob, živnostníků, malých a středních podnikatelů, ale i velkých mezinárodních společností, ve kterých zajišťujeme dokonalou údržbu interiéru, exteriéru i přilehlé zahrady.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé Vám zajistí od banálních služeb jako je zapojení pračky, vymalování bytu, vyčištění ucpaného wc či montáž nábytku až po rekonstrukci bytového jádra nebo výstavbu rodinného domu, garáže či kanceláří na klíč. Veškeré služby poskytují pouze kvalitní a velmi vstřícní profesionálové, kteří neznají žádný problém, který nemá řešení. Zajistíme pro Vás veškeré instalatérské, zednické, elektrikářské, truhlářské, sádrokartonářské a další řemeslné práce.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce, 24 hodin denně naše proškolené a vstřícné asistentky přijímají objednávky na bezplatné centrální lince sítě EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88. Další možností, jak objednat naše služby z pohodlí svého domova je využít přehledný objednávkový formulář. Budeme velice potěšeni, když i vy se stanete našimi novými, nebo dokonce stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o dokonalosti a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com