Objednat

Hodinový manžel Rakovník

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Rakovník využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Rakovníku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Shání spolehlivé a kvalitní zednické, instalatérské, elektrikářské či jiné řemeslné práce? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám nejen v Rakovníku, ale kompletně po celém Rakovnicku zajistí ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu. Denně se staráme o desítky nemovitostí naších klientů z řad soukromých osob, živnostníků, malých a středních podnikatelů, ale i velkých mezinárodních společností, ve kterých zajišťujeme dokonalou údržbu interiéru, exteriéru i přilehlé zahrady.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé Vám zajistí od banálních služeb jako je zapojení pračky, vymalování bytu, vyčištění ucpaného wc či montáž nábytku až po rekonstrukci bytového jádra nebo výstavbu rodinného domu, garáže či kanceláří na klíč. Veškeré služby poskytují pouze kvalitní a velmi vstřícní profesionálové, kteří neznají žádný problém, který nemá řešení. Zajistíme pro Vás veškeré instalatérské, zednické, elektrikářské, truhlářské, sádrokartonářské a další řemeslné práce.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce, 24 hodin denně naše proškolené a vstřícné asistentky přijímají objednávky na bezplatné centrální lince sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88. Další možností, jak objednat naše služby z pohodlí svého domova je využít přehledný objednávkový formulář. Budeme velice potěšeni, když i vy se stanete našimi novými, nebo dokonce stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o dokonalosti a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Rakovníku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Rakovníku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Rakovník vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.