Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 1, tento týden 26, tento měsíc 79, tento rok 825
Objednat

Hodinový manžel Litoměřice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Litoměřice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Litoměřicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Litoměřicích, ale nejen v nich, ale kompletně po celém Litoměřicku nabízíme ty nejkvalitnější řemeslné služby všeho druhu. Veškeré sužby z našeho portfolia poskytují pouze proškolení profesionálové se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Zajistí pro Vás banální služby jako je přivrtání poličky či obrazu, zapojení pračky, montáže nábytku až po kompletní rekonstrukci bytového jádra či výstavu rodinného domu nebo komerčního prostoru.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé poskytují precizní malířské služby při malování bytů, domů, kanceláří i rekreačních objektů. Zajistí pro Vás výběr, nákup, dovoz materiálu i realizaci a následný úklid tak, aby jste nemuseli hnout ani prstem. Nabízíme veškeré sádrokartonářské, malířské, zednické, truhlářské, montážní a další práce všeho druhu. Poskytujeme našim klientům i údržbu nebo kompletní správu jejich investičních nemovitostí a přilehlých zahrad.

Vycházíme vám vstříc

Služby z našeho portfólia si můžete kdykoli objednat na našich webových stránkách skrze objednávkový formulář nebo na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88, kde Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu obslouží jedna z našich proškolených asistentek, která Vaše požadavky a přání předá hodinovému manželi přímo z Litoměřicka a ten se s Vámi spojí a najde řešení jakéhokoliv Vašeho problému v co nejkratším možném čase.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com