Objednat

Hodinový manžel Praha 7

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 7 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 7 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Praze 7 a jejím širokém okolí si můžete objednat veškeré služby naší sítě hodinových manželů EXTRA MANŽEL. Dennodenně pro Vás poskytujeme kvalitní a levné služby s profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi. Mezi naše stálé zákazníky nepatří jen velké společnosti, ale také občané, kteří potřebují pomoct ve své domácnosti či pronajímané nemovitosti. Zajišťujeme pro Vás jak jednorázové služby, tak ale i pravidelnou údržbu a správu nemovitostí a přilehlých objektů a zahrad.

Jaké služby nabízíme

Kdykoli Vám na základě Vašeho požadavku zajistíme profesionální vymalování bytu, domu i kanceláří, poskytneme montáž nového nábytku, ale zařídíme i kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti od nákupu materiálu, jeho dovoz na místo až po realizaci. Naši profesionálové se zabývají také výrobou zahradních přístřečků a pergol včetně montáže, montáží dřevostaveb, či staveb zděných objektů a to od garáží, přes rodinné domy až po výstavbu panelových a činžovních domů.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré služby poskytují naši hodinoví manželé 24 hodin denně 365 dní v roce a vždy se zárukou kvality a za jednotné ceny platné pro celou ČR. Lze si naše služby objednat NON-STOP pomocí online objednávkového formuláře, prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 66 88 88 či e-mailem. Objednejte si naše služby a sami se tak přesvědčte o kvalitě a profesionalitě našich služeb. Věříme, že i Vy se poté stanete našimi spokojenými a stálými zákazníky.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 7 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 7 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 7 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerStepan Fedoryk
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rumunská 1488/16, 250 88 Čelákovice
PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
PartnerStěhování Ježko s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle
PartnerLadislav Vrabec
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Na okraji 1244/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav