Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel České Budějovice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě České Budějovice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Českých Budějovicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše profesionální služby zajišťujeme nejen v centru Českých Budějovic a jejich okolí, ale kompletně po celém Českobudějovicku. Se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL operují naši profesionálové v jižních Čechách a poskytují služby jak soukromím osobám, tak malým i středním podnikatelům i mezinárodním společnostem. Zajistí pro Vás velmi vstřícný přístup k Vašim požadavkům a zajistí tu nejkvalitnější realizaci. A to ať se jedná o přivrtání poličky, připojení pračky, tak i veškerých zednických, obkladačských a jiných řemeslných prací.

Jaké služby nabízíme

Zajistíme pro Vás precizní vymalování bytu, domu, kanceláře i rekreačního objektu a pomůžeme Vám také s výběrem vhodné barvy a její dovoz do nemovitosti. Dále pro Vás denně zajišťujeme výměny umyvadel, wc, montáže kuchyní a nábytku, sekání trávy či čištění bazénů. Ale dokážeme pro Vás zajistit i kompletní výstavbu rodinného domu či komerčního prostoru a jeho následnou pravidelnou údržbu. Zajišťujeme správu a údržbu i starších nemovitostí například pokud tuto nemovitost pronajímáte a nechcete se starat o drobné opravy a či údržbu zeleně kolem domu.

Vycházíme vám vstříc

Naše síť na Českobudějovicku nabízí nebývale vysoký standart řemeslných služeb a budeme rádi, pokud i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami si tak ověříte náš vstřícný a profesionální přístup k práci. Všechny naše služby lze objednávat online, pomocí objednávkového formuláře, telefonicky na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 či prostřednictvím e-mailu. Jsme tady pro Vás NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Českých Budějovicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com