Objednat

Hodinový manžel České Budějovice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě České Budějovice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Českých Budějovicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše profesionální služby zajišťujeme nejen v centru Českých Budějovic a jejich okolí, ale kompletně po celém Českobudějovicku. Se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL operují naši profesionálové v jižních Čechách a poskytují služby jak soukromím osobám, tak malým i středním podnikatelům i mezinárodním společnostem. Zajistí pro Vás velmi vstřícný přístup k Vašim požadavkům a zajistí tu nejkvalitnější realizaci. A to ať se jedná o přivrtání poličky, připojení pračky, tak i veškerých zednických, obkladačských a jiných řemeslných prací.

Jaké služby nabízíme

Zajistíme pro Vás precizní vymalování bytu, domu, kanceláře i rekreačního objektu a pomůžeme Vám také s výběrem vhodné barvy a její dovoz do nemovitosti. Dále pro Vás denně zajišťujeme výměny umyvadel, wc, montáže kuchyní a nábytku, sekání trávy či čištění bazénů. Ale dokážeme pro Vás zajistit i kompletní výstavbu rodinného domu či komerčního prostoru a jeho následnou pravidelnou údržbu. Zajišťujeme správu a údržbu i starších nemovitostí například pokud tuto nemovitost pronajímáte a nechcete se starat o drobné opravy a či údržbu zeleně kolem domu.

Vycházíme vám vstříc

Naše síť na Českobudějovicku nabízí nebývale vysoký standart řemeslných služeb a budeme rádi, pokud i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami si tak ověříte náš vstřícný a profesionální přístup k práci. Všechny naše služby lze objednávat online, pomocí objednávkového formuláře, telefonicky na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 či prostřednictvím e-mailu. Jsme tady pro Vás NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Českých Budějovicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Českých Budějovicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu