Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Znojmo

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Znojmo využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Znojmě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré naše služby poskytujeme se zárukou kvality nejen ve Znojmě, ale kompletně po celém Znojemsku za jednotné ceny, platné po celé ČR. Již řadu let se zde staráme o desítky klientů při pravidelných údržbách a správě nemovitostí. Zajistíme sekání trávy, vyčištění bazénu, údržbu zeleně i natření plotu. Každý den, 365 dní v roce zajišťujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu. Od přidělání poličky až po kompletní rekonstrukci či výstavbu domu.

Jaké služby nabízíme

Klientům z řad soukromých osob, ale i živnostníků, malých a středních podnikatelů i mezinárodních společností poskytujeme pravidelnou správu jejich nemovitostí, ale i jednorázové služby při malování, štukování, obkládání či montáži. Smontujeme nábytek, položíme koberec i PVC, obložíme koupelnu a mnoho dalších služeb. Naši školení odborníci vždy odvedou precizní práci a za ni také ručí. Není nic, co by je mohlo překvapit a nic, s čím by si neporadili.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci odbavují Vaše poptávky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i o víkendech a svátcích skrze bezplatnou telefonní linku naší sítě EXTRA MANŽEL nebo přes online objednávkový formulář. Veškeré informace předají přímo hodinovým manželům ve Vašem okrese, kteří se s Vámi spojí a probere s Vámi veškeré podrobnosti týkající se Vašeho požadavku či dotazu. Budeme rádi, když i Vy se stanete na Znojemsku našimi klienty a sami se přesvědčíte o kvalitě našeho servisu a služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com