Objednat

Hodinový manžel Znojmo

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Znojmo využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Znojmě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré naše služby poskytujeme se zárukou kvality nejen ve Znojmě, ale kompletně po celém Znojemsku za jednotné ceny, platné po celé ČR. Již řadu let se zde staráme o desítky klientů při pravidelných údržbách a správě nemovitostí. Zajistíme sekání trávy, vyčištění bazénu, údržbu zeleně i natření plotu. Každý den, 365 dní v roce zajišťujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu. Od přidělání poličky až po kompletní rekonstrukci či výstavbu domu.

Jaké služby nabízíme

Klientům z řad soukromých osob, ale i živnostníků, malých a středních podnikatelů i mezinárodních společností poskytujeme pravidelnou správu jejich nemovitostí, ale i jednorázové služby při malování, štukování, obkládání či montáži. Smontujeme nábytek, položíme koberec i PVC, obložíme koupelnu a mnoho dalších služeb. Naši školení odborníci vždy odvedou precizní práci a za ni také ručí. Není nic, co by je mohlo překvapit a nic, s čím by si neporadili.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci odbavují Vaše poptávky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i o víkendech a svátcích skrze bezplatnou telefonní linku naší sítě EXTRA MANŽEL nebo přes online objednávkový formulář. Veškeré informace předají přímo hodinovým manželům ve Vašem okrese, kteří se s Vámi spojí a probere s Vámi veškeré podrobnosti týkající se Vašeho požadavku či dotazu. Budeme rádi, když i Vy se stanete na Znojemsku našimi klienty a sami se přesvědčíte o kvalitě našeho servisu a služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Znojmě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Znojmě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu