Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Brno-venkov

hodinový manžel

Potřebujete v okrese Brno-venkov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v okrese Brno-venkov vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše profesionální služby hodinových manželů poskytujeme v celém okrese Brno-venkov a širokém okolí. Poskytujeme ty nejkvalitnější a nejvstřícnější služby pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL se zárukou kvality. Zajistíme pro všechny obyvatele i firmy všechny služby z našeho portfolia a to jak jednorázově, tak i pravidelně při údržbě či správě jejich nemovitostí. Všechny naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové během celého roku včetně víkendů a svátků.

Jaké služby nabízíme

Zajistíme Vám vymalování bytu, vymalování kanceláří, veškeré instalatérské práce, nové elektrické rozvody i kompletní výstavbu nového rodinného domu či komerčního objektu. Postaráme se o Vaše nemovitosti, zahrady i bazény během pravidelné údržby. Ale poskytneme a zajistíme Vám i kvalitní truhlářské práce například při výrobě a montáži zahradního domku, pergoly či přístřešku na auta včetně pravidelného natírání k udržení nejen barevné stálosti.

Vycházíme vám vstříc

Denně, 365 dní v roce naši proškolení pracovníci přijímají Vaše objednávky na e-mailu, bezplatné centrální lince – 800 66 88 88 či z přehledného online objednávkového formuláře. Prioritou pro naši EXTRA SLUŽBY je a vždy byla spokojenost našich zákazníků využívajících naše pravidelné, ale i jednorázové služby, proto všichni naši hodinoví manželé pro Vás zajistí ty nejkvalitnější služby z celého okresu a budeme rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o naší kvalitě a profesionalitě.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com