Objednat

Hodinový manžel Brno-venkov

hodinový manžel

Potřebujete v okrese Brno-venkov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v okrese Brno-venkov vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše profesionální služby hodinových manželů poskytujeme v celém okrese Brno-venkov a širokém okolí. Poskytujeme ty nejkvalitnější a nejvstřícnější služby pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL se zárukou kvality. Zajistíme pro všechny obyvatele i firmy všechny služby z našeho portfolia a to jak jednorázově, tak i pravidelně při údržbě či správě jejich nemovitostí. Všechny naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové během celého roku včetně víkendů a svátků.

Jaké služby nabízíme

Zajistíme Vám vymalování bytu, vymalování kanceláří, veškeré instalatérské práce, nové elektrické rozvody i kompletní výstavbu nového rodinného domu či komerčního objektu. Postaráme se o Vaše nemovitosti, zahrady i bazény během pravidelné údržby. Ale poskytneme a zajistíme Vám i kvalitní truhlářské práce například při výrobě a montáži zahradního domku, pergoly či přístřešku na auta včetně pravidelného natírání k udržení nejen barevné stálosti.

Vycházíme vám vstříc

Denně, 365 dní v roce naši proškolení pracovníci přijímají Vaše objednávky na e-mailu, bezplatné centrální lince – 800 66 88 88 či z přehledného online objednávkového formuláře. Prioritou pro naši EXTRA SLUŽBY je a vždy byla spokojenost našich zákazníků využívajících naše pravidelné, ale i jednorázové služby, proto všichni naši hodinoví manželé pro Vás zajistí ty nejkvalitnější služby z celého okresu a budeme rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o naší kvalitě a profesionalitě.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v okrese Brno-venkov zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v okrese Brno-venkov spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu