Objednat

Hodinový manžel Brno-venkov

hodinový manžel

Potřebujete v okrese Brno-venkov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v okrese Brno-venkov vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše profesionální služby hodinových manželů poskytujeme v celém okrese Brno-venkov a širokém okolí. Poskytujeme ty nejkvalitnější a nejvstřícnější služby pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL se zárukou kvality. Zajistíme pro všechny obyvatele i firmy všechny služby z našeho portfolia a to jak jednorázově, tak i pravidelně při údržbě či správě jejich nemovitostí. Všechny naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové během celého roku včetně víkendů a svátků.

Jaké služby nabízíme

Zajistíme Vám vymalování bytu, vymalování kanceláří, veškeré instalatérské práce, nové elektrické rozvody i kompletní výstavbu nového rodinného domu či komerčního objektu. Postaráme se o Vaše nemovitosti, zahrady i bazény během pravidelné údržby. Ale poskytneme a zajistíme Vám i kvalitní truhlářské práce například při výrobě a montáži zahradního domku, pergoly či přístřešku na auta včetně pravidelného natírání k udržení nejen barevné stálosti.

Vycházíme vám vstříc

Denně, 365 dní v roce naši proškolení pracovníci přijímají Vaše objednávky na e-mailu, bezplatné centrální lince – 800 66 88 88 či z přehledného online objednávkového formuláře. Prioritou pro naši EXTRA SLUŽBY je a vždy byla spokojenost našich zákazníků využívajících naše pravidelné, ale i jednorázové služby, proto všichni naši hodinoví manželé pro Vás zajistí ty nejkvalitnější služby z celého okresu a budeme rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o naší kvalitě a profesionalitě.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v okrese Brno-venkov zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v okrese Brno-venkov spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Brno-venkov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.