Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Prachatice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Prachatice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Prachaticích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Prachaticku, ale i přímo v Prachaticích operují naši zkušení hodinoví manželé, kteří Vám velmi ochotně nabídnou veškeré služby z našeho širokého portfolia se zárukou kvality. Pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL se nemusíte bát nekvalitních služeb a neprofesionálního přístupu. Všichni naši pracovníci jsou školení profesionálové ve svém oboru a prioritou pro nás všechny je spokojený zákazník. Proto se snažíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zodpovídat Vaše dotazy a pomáhat Vám s úkony, se kterými si nevíte rady.

Jaké služby nabízíme

Pro naše klienty z řad soukromých osob, tak i mezinárodních společností již řadu let v Prachaticích zajišťujeme jednorázové i pravidelné služby. Zajistíme Vám od přivrtání poličky či obrazu, přes vymalování bytu až po kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti. Denně se staráme o desítky bytů, domů, kanceláří a rekreačních objektů tak, aby vypadali stále tak, jako při jejich výstavbě. S veškerou potřebnou péčí se staráme i o přilehlé zahrady, trávníky, zeleň a oplocení.

Vycházíme vám vstříc

Školení pracovníci naši sítě EXTRA MANŽEL přijímají Vaše zakázky skrze e-mail, online objednávkový formulář a pomocí bezplatné telefonní linky 800 66 88 88 den co den včetně víkendů a svátků, tak aby Váš požadavek byl v co nejkratší době vyřízen přímo jedním z našich hodinových manželů. Zákazník je pro nás na prvním místě a pokud i vy se stanete našimi zákazníky, nejen že nám to udělá radost, ale věříme, že i Vám a že se sami přesvědčíte o kvalitě našich poskytovaných služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com