Objednat

Hodinový manžel Prachatice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Prachatice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Prachaticích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Prachaticku, ale i přímo v Prachaticích operují naši zkušení hodinoví manželé, kteří Vám velmi ochotně nabídnou veškeré služby z našeho širokého portfolia se zárukou kvality. Pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL se nemusíte bát nekvalitních služeb a neprofesionálního přístupu. Všichni naši pracovníci jsou školení profesionálové ve svém oboru a prioritou pro nás všechny je spokojený zákazník. Proto se snažíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zodpovídat Vaše dotazy a pomáhat Vám s úkony, se kterými si nevíte rady.

Jaké služby nabízíme

Pro naše klienty z řad soukromých osob, tak i mezinárodních společností již řadu let v Prachaticích zajišťujeme jednorázové i pravidelné služby. Zajistíme Vám od přivrtání poličky či obrazu, přes vymalování bytu až po kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti. Denně se staráme o desítky bytů, domů, kanceláří a rekreačních objektů tak, aby vypadali stále tak, jako při jejich výstavbě. S veškerou potřebnou péčí se staráme i o přilehlé zahrady, trávníky, zeleň a oplocení.

Vycházíme vám vstříc

Školení pracovníci naši sítě EXTRA MANŽEL přijímají Vaše zakázky skrze e-mail, online objednávkový formulář a pomocí bezplatné telefonní linky 800 66 88 88 den co den včetně víkendů a svátků, tak aby Váš požadavek byl v co nejkratší době vyřízen přímo jedním z našich hodinových manželů. Zákazník je pro nás na prvním místě a pokud i vy se stanete našimi zákazníky, nejen že nám to udělá radost, ale věříme, že i Vám a že se sami přesvědčíte o kvalitě našich poskytovaných služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Prachaticích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Prachaticích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Prachatice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.