Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 12, tento týden 12, tento měsíc 61, tento rok 2 140
Objednat

Hodinový manžel Prachatice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Prachatice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Prachaticích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Prachaticku, ale i přímo v Prachaticích operují naši zkušení hodinoví manželé, kteří Vám velmi ochotně nabídnou veškeré služby z našeho širokého portfolia se zárukou kvality. Pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL se nemusíte bát nekvalitních služeb a neprofesionálního přístupu. Všichni naši pracovníci jsou školení profesionálové ve svém oboru a prioritou pro nás všechny je spokojený zákazník. Proto se snažíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zodpovídat Vaše dotazy a pomáhat Vám s úkony, se kterými si nevíte rady.

Jaké služby nabízíme

Pro naše klienty z řad soukromých osob, tak i mezinárodních společností již řadu let v Prachaticích zajišťujeme jednorázové i pravidelné služby. Zajistíme Vám od přivrtání poličky či obrazu, přes vymalování bytu až po kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti. Denně se staráme o desítky bytů, domů, kanceláří a rekreačních objektů tak, aby vypadali stále tak, jako při jejich výstavbě. S veškerou potřebnou péčí se staráme i o přilehlé zahrady, trávníky, zeleň a oplocení.

Vycházíme vám vstříc

Školení pracovníci naši sítě EXTRA MANŽEL přijímají Vaše zakázky skrze e-mail, online objednávkový formulář a pomocí bezplatné telefonní linky 800 66 88 88 den co den včetně víkendů a svátků, tak aby Váš požadavek byl v co nejkratší době vyřízen přímo jedním z našich hodinových manželů. Zákazník je pro nás na prvním místě a pokud i vy se stanete našimi zákazníky, nejen že nám to udělá radost, ale věříme, že i Vám a že se sami přesvědčíte o kvalitě našich poskytovaných služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Prachaticích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Prachaticích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com