Objednat

Hodinový manžel Domažlice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Domažlice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Domažlicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Domažlicích, ale kompletně v celém okolí nabízíme všem soukromým i právnickým osobám naše služby hodinových manželů. Zajistíme pro Vás profesionální servis se zárukou kvalitně odvedené práce po celém domažlickém okrese. Naše služby poskytujeme NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pro hodinové manžele sítě EXTRA MANŽEL není nic, co by bylo neřešitelným problémem. Zajistíme pro Vás od vrtání poliček, přes malování Vašeho bytu, domu či kanceláře až po kompletní rekonstrukce a výstavby rodinného domu, obchodních či kancelářských prostor.

Jaké služby nabízíme

Naše franchisová síť hodinových manželů pomáhá všem svým zákazníkům v realizaci jejich snu, či s usnadněním jejich domácích či pracovních poviností. Hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL denně pomáhají, radí, nakupují, stavějí i bourají přesně podle Vašich požadavků a přání. Zajistíme Vám zapojení pračky, vymalování bytu, domu i kanceláří, pokládku dlažby i nový rozvod elektřiny. Poskytujeme ale také i truhlářské, instalatérské, servisní a čistící práce a mnoho dalších.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby vám poskytujeme na základě vašich online objednávek skrze email či objednávkový formulář, nebo prostřednictvím bezplatné centrální linky 800 66 88 88. Kdykoli si můžete objednat naše služby hodinových manželů, kteří pro Vás NON-STOP zajišťují své služby v Domažlicích a širokém okolí. Přesvědčte se sami o našich kvalitách. Zajistíme Vám jakékoli služby s ochotou a úsměvem na rtech.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Domažlicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Domažlicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu