Objednat

Hodinový manžel Chrudim

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Chrudim využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Chrudimi vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Chrudimi, ale po celém okrese nabízíme ty nejkvalitnější řemeslné sužby, jaké lze na Chrudimsku získat. Všichni naši hodinoví manželé jsou školení profesionálové, kteří Vám vždy vyjdou vstříc a není nic, s čím by si neporadili. Veškeré služby nabízíme se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny, které jsou platné nejen v Chrudimi a okolí, ale kompletně po celé České Republice.

Jaké služby nabízíme

Naše služby již řadu let poskytujeme našim zákazníkům z řad mezinárodních společností, ale i malých a středních podnikatelů, živnostníků či soukromých osob. Den co den se staráme o jejich nemovitosti v rámci pravidelného servisu při opravách zdí, čištění ucpaného odpadu, či malování, ale i čištění bazénu, sekání trávy nebo údržbě zeleného plotu. Poskytujeme ty nejkvalitnější služby napříč obory jak jsou zednické, sádrokartonářské, instalatérské, elektrikářské či truhlářské práce.

Vycházíme vám vstříc

Služby naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL si můžete objednávat na bezplatné centrální lince – 800 66 88 88 či skrze přehledný online objednávkový formulář. Naše proškolené asistentky zakázku zpracují v co nejkratším možném čase a předají přímo hodinovým manželům ve Vašem okrese, který se s Vámi spojí a domluví veškeré podrobnosti. Naše síť hodinových manželů je záruka kvality a profesionálního přístupu ke každému zákazníkovi.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Chrudimi zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Chrudimi spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Chrudim vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.