Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Nymburk

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Nymburk využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Nymburce vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Nymburce a jeho širokém okolí, ale kompletně po celém okrese nabízí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL ty nejkvalitnější řemeslné služby napříč obory. Zajišťujeme pro naše soukromé i firemní klienty jednorázové, ale i pravidelné služby při údržbě a správě jejich nemovitostí a přilehlých zahrad včetně komunikace. Veškeré služby poskytují pouze proškolení pracovníci, pro které je na prvním místě Vaše spokojenost a hodinoví manželé udělají vše pro to, aby uspokojili všechny Vaše požadavky.

Jaké služby nabízíme

Naše franchisová síť nabízí precizní malířské služby při malování bytů, domů, garáží, kanceláří či rekreačních objektů. Naši pracovníci Vám pomohou s výběrem vhodného materiálu, ten následně nakoupí a přivezou, vymalování realizují přesně podle Vašich představ a vše po sobě uklidí tak, aby jste ani nepoznali, že malování probíhalo. Dále nabízíme profesionální a velmi vstřícné instalatérské, elektrikářské, montážní či zednické práce.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce přijímáme Vaše objednávky po řemeslných službách z celého okresu Nymburk na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 a přes online objednávkový formulář. Naše proškolené operátorky ihned předají veškeré informace přímo hodinovým manželům do Vašeho okresu a ti s Vámi domluví zbylé podrobnosti. Budeme potěšeni, když i Vy se stanete našimi klienty a sami se přesvědčíte o profesionalitě naší sítě.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Nymburce zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Nymburce spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerJaroslav Jiránek
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Masarykova 601, 284 01 Kutná Hora