Objednat

Hodinový manžel Nymburk

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Nymburk využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Nymburce vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Nymburce a jeho širokém okolí, ale kompletně po celém okrese nabízí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL ty nejkvalitnější řemeslné služby napříč obory. Zajišťujeme pro naše soukromé i firemní klienty jednorázové, ale i pravidelné služby při údržbě a správě jejich nemovitostí a přilehlých zahrad včetně komunikace. Veškeré služby poskytují pouze proškolení pracovníci, pro které je na prvním místě Vaše spokojenost a hodinoví manželé udělají vše pro to, aby uspokojili všechny Vaše požadavky.

Jaké služby nabízíme

Naše franchisová síť nabízí precizní malířské služby při malování bytů, domů, garáží, kanceláří či rekreačních objektů. Naši pracovníci Vám pomohou s výběrem vhodného materiálu, ten následně nakoupí a přivezou, vymalování realizují přesně podle Vašich představ a vše po sobě uklidí tak, aby jste ani nepoznali, že malování probíhalo. Dále nabízíme profesionální a velmi vstřícné instalatérské, elektrikářské, montážní či zednické práce.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce přijímáme Vaše objednávky po řemeslných službách z celého okresu Nymburk na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 a přes online objednávkový formulář. Naše proškolené operátorky ihned předají veškeré informace přímo hodinovým manželům do Vašeho okresu a ti s Vámi domluví zbylé podrobnosti. Budeme potěšeni, když i Vy se stanete našimi klienty a sami se přesvědčíte o profesionalitě naší sítě.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Nymburce zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Nymburce spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Nymburk vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.