Objednat

Hodinový manžel Tachov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Tachov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Tachově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Již řadu let v Tachově a jeho okolí poskytujeme profesionální služby pod záštitou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY, která působí na trhu služeb několik let. Se svými prověřenými odborníky pro Vás zajišťujeme vše přesně podle Vašich představ a přání. Naši hodinoví manželé Vám jsou schopni poradit s výběrem, přivést, namontovat, smontovat, ale také demontovat, postavit a připevnit cokoli, na co si jen dokážete vzpomenout. Jsme tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny, které jsou platné po celé České Republice.

Jaké služby nabízíme

Již řadu let pro Vás zajišťujeme montáže nábytku, vrtání poliček, sekání trávy, štípání dřeva, ale také složitější úkony od stavby a montáže zahradního domku, přes rizikové poražení stromu až po kompletní rekonstrukce domů, bytů i komerčních prostor nebo celé výstavby nemovitostí. Nabízíme kvalitní a levné zednické práce včetně strojních omítek, zateplování fasády i montáž stropních konstrukcí ze sádrokartonu.

Vycházíme vám vstříc

Naši zkušení a spolehliví hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL Vám na celém Tachovsku zajistí profesionální služby se zárukou kvality 365 dní v roce. Služby lze objednávat pomocí zelené linky 800 66 88 88 NON-STOP každý den včetně víkendů a svátků. Jako alternativu pro objednání jakékoli služby z našeho portfolia lze využít i online formulář či e-mail uvedený na našich webových stránkách.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Tachově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Tachově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Tachov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.