Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Vyškov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Vyškov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Vyškově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naši hodinoví manželé zajišťují kvalitní a profesionální řemeslné služby ve Vyškove, jeho širokém okolí, ale i v celém okrese. Díky mnohaletým zkušenostem z různých oborů jsou naši hodinoví manželé ideální volbou, pokud sháníte zednické, instalatérské, truhlářské nebo jiné údržbářské práce. Denně, 365 dní v roce zajišťujeme jednorázové, ale i pravidelné služby se zárukou kvality všem našim klientům z řad soukromých, ale i právnických osob.

Jaké služby nabízíme

Naše síť hodinových manželů poskytuje ty nejkvalitnější řemeslné a údržbářské služby na celém Vyškovsku. Zajistíme pro Vás zapojení pračky, přivrtání obrazu, montáž nábytku, vymalování Vaší nemovitosti, ale i kompletní rekonstrukce či celé výstavby od garáží, přes rodinné domy až po celém komplexy. Nabízíme také pravidelnou údržbu, či kompletní správu Vaší nemovitosti včetně údržby přilehlé zahrady, komunikace a plotu.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků je možné objednávat naše služby prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře či na naší zelené lince sítě EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88. Budeme velice rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě našich služeb a profesionalitě našeho servisu. Veškeré služby poskytujeme nejen ve Vyškově a okolí, ale i v celé Evropské unii.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com