Objednat

Hodinový manžel Vyškov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Vyškov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Vyškově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naši hodinoví manželé zajišťují kvalitní a profesionální řemeslné služby ve Vyškove, jeho širokém okolí, ale i v celém okrese. Díky mnohaletým zkušenostem z různých oborů jsou naši hodinoví manželé ideální volbou, pokud sháníte zednické, instalatérské, truhlářské nebo jiné údržbářské práce. Denně, 365 dní v roce zajišťujeme jednorázové, ale i pravidelné služby se zárukou kvality všem našim klientům z řad soukromých, ale i právnických osob.

Jaké služby nabízíme

Naše síť hodinových manželů poskytuje ty nejkvalitnější řemeslné a údržbářské služby na celém Vyškovsku. Zajistíme pro Vás zapojení pračky, přivrtání obrazu, montáž nábytku, vymalování Vaší nemovitosti, ale i kompletní rekonstrukce či celé výstavby od garáží, přes rodinné domy až po celém komplexy. Nabízíme také pravidelnou údržbu, či kompletní správu Vaší nemovitosti včetně údržby přilehlé zahrady, komunikace a plotu.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků je možné objednávat naše služby prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře či na naší zelené lince sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88. Budeme velice rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě našich služeb a profesionalitě našeho servisu. Veškeré služby poskytujeme nejen ve Vyškově a okolí, ale i v celé Evropské unii.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Vyškově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Vyškově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Vyškov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.