Objednat

Hodinový manžel Vyškov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Vyškov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Vyškově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naši hodinoví manželé zajišťují kvalitní a profesionální řemeslné služby ve Vyškove, jeho širokém okolí, ale i v celém okrese. Díky mnohaletým zkušenostem z různých oborů jsou naši hodinoví manželé ideální volbou, pokud sháníte zednické, instalatérské, truhlářské nebo jiné údržbářské práce. Denně, 365 dní v roce zajišťujeme jednorázové, ale i pravidelné služby se zárukou kvality všem našim klientům z řad soukromých, ale i právnických osob.

Jaké služby nabízíme

Naše síť hodinových manželů poskytuje ty nejkvalitnější řemeslné a údržbářské služby na celém Vyškovsku. Zajistíme pro Vás zapojení pračky, přivrtání obrazu, montáž nábytku, vymalování Vaší nemovitosti, ale i kompletní rekonstrukce či celé výstavby od garáží, přes rodinné domy až po celém komplexy. Nabízíme také pravidelnou údržbu, či kompletní správu Vaší nemovitosti včetně údržby přilehlé zahrady, komunikace a plotu.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků je možné objednávat naše služby prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře či na naší zelené lince sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88. Budeme velice rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě našich služeb a profesionalitě našeho servisu. Veškeré služby poskytujeme nejen ve Vyškově a okolí, ale i v celé Evropské unii.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Vyškově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Vyškově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu