Objednat

Hodinový manžel Zlín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Zlín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Zlíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Ve Zlíně, jeho širokém okolí, ale i po celém okrese poskytujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby napříč obory. Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám zajistí vstřícné jednání a profesionální přístup. Všechny služby z našeho portfólia poskytujeme soukromým osobám, živnostníkům, malým a středním podnikatelům, ale i velkým korporátním společnostem. Se zárukou kvality zajišťujeme všechny služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu za jednotné ceny platné po celé ČR.

Jaké služby nabízíme

Naše síť Vám poskytne od montáže nábytku, zapojení pračky či výměny umyvadla nebo sprchového koutu až po kompletní rekonstrukce či celé výstavby nemovitosti. Zajistí dokonalé výkopové práce, vybetonování základových pasů, založení celé stavby, vyzdění zdí až po dokonale rovné strojní omítky a precizní vymalování. Denně poskytujeme pokládku koberců, PVC či jiné podlahové krytiny, obkládání koupelen, montáž světel či natírání plotu a mnoho dalších služeb.

Vycházíme vám vstříc

Naše operátorky na bezplatné centrální lince 800 66 88 88 pracují ve dne v noci a přijímají Vaše objednávky a ihned předají veškeré informace přímo hodinovým manželům po celém Zlínsku. Další možností jak si pohodlně objednat naše služby je využít webový objednávkový formulář či e-mail. Každý z našich hodinových manželů udělá vše a v co nejkratším čase tak, aby Vám zajistil dokonalý a profesionální servis a uspokojil Váš požadavek.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Zlíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Zlíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Zlín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.