Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Zlín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Zlín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Zlíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Ve Zlíně, jeho širokém okolí, ale i po celém okrese poskytujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby napříč obory. Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám zajistí vstřícné jednání a profesionální přístup. Všechny služby z našeho portfólia poskytujeme soukromým osobám, živnostníkům, malým a středním podnikatelům, ale i velkým korporátním společnostem. Se zárukou kvality zajišťujeme všechny služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu za jednotné ceny platné po celé ČR.

Jaké služby nabízíme

Naše síť Vám poskytne od montáže nábytku, zapojení pračky či výměny umyvadla nebo sprchového koutu až po kompletní rekonstrukce či celé výstavby nemovitosti. Zajistí dokonalé výkopové práce, vybetonování základových pasů, založení celé stavby, vyzdění zdí až po dokonale rovné strojní omítky a precizní vymalování. Denně poskytujeme pokládku koberců, PVC či jiné podlahové krytiny, obkládání koupelen, montáž světel či natírání plotu a mnoho dalších služeb.

Vycházíme vám vstříc

Naše operátorky na bezplatné centrální lince 800 66 88 88 pracují ve dne v noci a přijímají Vaše objednávky a ihned předají veškeré informace přímo hodinovým manželům po celém Zlínsku. Další možností jak si pohodlně objednat naše služby je využít webový objednávkový formulář či e-mail. Každý z našich hodinových manželů udělá vše a v co nejkratším čase tak, aby Vám zajistil dokonalý a profesionální servis a uspokojil Váš požadavek.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com