Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 1, tento týden 26, tento měsíc 79, tento rok 825
Objednat

Hodinový manžel Cheb

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Cheb využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Chebu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré služby poskytuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL se zárukou kvality nejen v Chebu, ale po celém Chebsku a širokém okolí. Nabízíme ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu, které Vám poskytnou pouze naši proškolení profesionálové. Zajistí pro Vás nejen jednorázové, ale i pravidelné služby při údržbě či správě Vaší, či pronajaté nemovitosti. Nabízíme Vám vstřícné jednání, profesionální přístup a precizní provedení všech služeb napříč obory.

Jaké služby nabízíme

Denně pro Vás zajišťujeme nejen zapojení pračky, montáž nábytku či sekání trávy a údržbu zeleně, ale také malování bytu, domu nebo kanceláří, výrobu a montáž zahradního domku či pergoly, čištění ucpaného odpadu, dokonce i kompletní rekonstrukci bytového jádra nebo celého domu. Mimo jiné se postaráme a zajistíme kompletní výstavbu rodinného domu od výkopových prací až po sádrokartonářské či malířské práce.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich klientů a proto všichni naši pracovníci jsou vyškolení tak, aby pro Vás či Vaše požadavky udělali jejich maximum. Staráme se o Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny platné po celé ČR a naše asistentky přijímají Vaše požadavky na bezplatné telefonní lince naší sítě – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář a ihned předávají veškeré informace hodinovým manželům přímo ve Vašem okrese.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com