Objednat

Hodinový manžel Cheb

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Cheb využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Chebu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré služby poskytuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL se zárukou kvality nejen v Chebu, ale po celém Chebsku a širokém okolí. Nabízíme ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu, které Vám poskytnou pouze naši proškolení profesionálové. Zajistí pro Vás nejen jednorázové, ale i pravidelné služby při údržbě či správě Vaší, či pronajaté nemovitosti. Nabízíme Vám vstřícné jednání, profesionální přístup a precizní provedení všech služeb napříč obory.

Jaké služby nabízíme

Denně pro Vás zajišťujeme nejen zapojení pračky, montáž nábytku či sekání trávy a údržbu zeleně, ale také malování bytu, domu nebo kanceláří, výrobu a montáž zahradního domku či pergoly, čištění ucpaného odpadu, dokonce i kompletní rekonstrukci bytového jádra nebo celého domu. Mimo jiné se postaráme a zajistíme kompletní výstavbu rodinného domu od výkopových prací až po sádrokartonářské či malířské práce.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich klientů a proto všichni naši pracovníci jsou vyškolení tak, aby pro Vás či Vaše požadavky udělali jejich maximum. Staráme se o Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny platné po celé ČR a naše asistentky přijímají Vaše požadavky na bezplatné telefonní lince naší sítě – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář a ihned předávají veškeré informace hodinovým manželům přímo ve Vašem okrese.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Chebu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Chebu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Cheb vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.