Objednat

Hodinový manžel Cheb

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Cheb využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Chebu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré služby poskytuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL se zárukou kvality nejen v Chebu, ale po celém Chebsku a širokém okolí. Nabízíme ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu, které Vám poskytnou pouze naši proškolení profesionálové. Zajistí pro Vás nejen jednorázové, ale i pravidelné služby při údržbě či správě Vaší, či pronajaté nemovitosti. Nabízíme Vám vstřícné jednání, profesionální přístup a precizní provedení všech služeb napříč obory.

Jaké služby nabízíme

Denně pro Vás zajišťujeme nejen zapojení pračky, montáž nábytku či sekání trávy a údržbu zeleně, ale také malování bytu, domu nebo kanceláří, výrobu a montáž zahradního domku či pergoly, čištění ucpaného odpadu, dokonce i kompletní rekonstrukci bytového jádra nebo celého domu. Mimo jiné se postaráme a zajistíme kompletní výstavbu rodinného domu od výkopových prací až po sádrokartonářské či malířské práce.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich klientů a proto všichni naši pracovníci jsou vyškolení tak, aby pro Vás či Vaše požadavky udělali jejich maximum. Staráme se o Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny platné po celé ČR a naše asistentky přijímají Vaše požadavky na bezplatné telefonní lince naší sítě – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář a ihned předávají veškeré informace hodinovým manželům přímo ve Vašem okrese.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Chebu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Chebu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu