Objednat

Hodinový manžel Praha-východ

hodinový manžel

Potřebujete v okrese Praha-východ využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze-východ vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen na Praze-východ, ale v celém jejím širokém okolí již řadu let poskytují naši hodinoví manželé profesionální řemeslné práce se záruku kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Staráme se zde o desítky nemovitostí při jejich pravidelné údržbě a správě, včetně údržby zahrady, plotu, bazénu a přilehlé komunikace. Naši proškolení profesionálové jsou tu pro Vás den co den, 365 dní v roce a zajistí Vám perfektní řemeslné práce napříč obory, od malířství, zednictví či instalatérství až po truhlářské, výkopové či betonářské práce.

Jaké služby nabízíme

Franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL nabízí jen ty nejkvalitnější služby. Zajistíme Vám montáž nábytku či kuchyně, přidělání poličky nebo obrazu a výměnu umyvadla, wc i sprchového koutu, ale i kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti. Postaráme se mimo jiné od výkopových prací, zabetonování základových pasů, založení stavby až po realizaci rodinného domu na klíč včetně zateplení fasády, nových venkovních omítek a nátěr vhodným materiálem, přesně podle Vašich požadavků.

Vycházíme vám vstříc

Naše proškolené a velmi vstřícné operátorky přijímají denně desítky zakázek napříč celou Českou Republikou na bezplatné centrální lince sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88 a skrze přehledný online objednávkový formulář. Veškeré získané informace putují přímo k hodinovým manželům v daném okrese, kteří následně zajistí vše potřebné pro co nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze-východ zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze-východ spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha-východ vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.