Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Děčín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Děčín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Děčíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejenom v Děčíně a jeho širokém okolí, ale kompletně na celém území Děčínska poskytujeme velmi kvalitní a spolehlivé jednorázové i pravidelné služby za příznivé jednotné ceny platné pro celou ČR. Denně, 365 dní v roce se starají naši proškolení odborníci o Vaše nemovitosti se zárukou kvalitně odvedené práce. Zajistíme pro Vás od vymalování bytu, domu či kanceláře, připojení pračky vyčištění bazénu či výměny umyvadla až po kompletní rekonstrukce bytu nebo výstavbu rodinného domu.

Jaké služby nabízíme

Pro naše klienty nejen z řad mezinárodních společností, ale i pro živnostníky a soukromé osoby poskytujeme správu nemovitostí a přilehlých zahrad, kde se postaráme o dokonale zastřižený trávník, udržovaný plot a čistý bazén. Poskytujeme ty nejkvalitnější zednické práce od zdění příček, štukování, zateplování či betonování. Zajistíme pro Vás i montáž nábytku či kuchyně z různých obchodních domů, jako je Ikea, Asko či XXXLutz.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše profesionální služby si můžete objednat přes e-mail, na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 či přes přehledný webový formulář. Veškeré služby poskytují pouze proškolení pracovníci pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL. Naší prioritou je především spokojený zákazník a proto budeme velice rádi, pokud i Vy využijete našich služeb a sami se tak přesvědčíte o jejich kvalitě a vstřícnosti všech našich zaměstnanců.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerRekudoles s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zdeňka Štěpánka 427/36, 434 01 Most