Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 22, tento měsíc 241, tento rok 1 743
Objednat

Hodinový manžel Havlíčkův Brod

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Havlíčkův Brod využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Havlíčkově Brodě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše dokonalé služby hodinových manželů poskytujeme všem obyvatelům, ale i obchodním společnostem a živnostníkům nejen v Havlíčkově Brodě a jeho širokém okolí, ale kompletně po celém okrese. Nabízíme Vám ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Denně se již řadu let staráme o desítky nemovitostí při pravidelných opravách nemovitostí či jejich komplexní správě. Zajistíme údržbu i přilehlé zahrady či komunikace.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme precizní vymalování Vašeho domu, bytu, kanceláře či jakéhokoliv rekreačního objektu. Pro Vaše objekty zajistíme i různé opravy interiéru i exteriéru, zajistíme nové vodovodní i elektrické rozvody, montáž nové kuchyně či výrobu a následnou montáž zahradního domku, pergoly i přístřešku na auta. Mimo jiné nabízíme i veškeré zednické práce od zdění příček, štukování, zateplování fasády až po založení stavby či vyzdění obvodových zdí.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich zákazníků, proto naše služby poskytují pouze vstřícní a především vyškolení pracovníci, pro které žádný problém není překážkou a kteří se postarají o všechny Vaše požadavky. K objednání služeb z našeho portfólia můžete využít e-mail, bezplatnou centrální linku 800 66 88 88, nebo si můžete z pohodlí domova objednat jakoukoli službu prostřednictvím online objednávkového formuláře.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Havlíčkově Brodě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Havlíčkově Brodě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com