Objednat

Hodinový manžel Havlíčkův Brod

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Havlíčkův Brod využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Havlíčkově Brodě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše dokonalé služby hodinových manželů poskytujeme všem obyvatelům, ale i obchodním společnostem a živnostníkům nejen v Havlíčkově Brodě a jeho širokém okolí, ale kompletně po celém okrese. Nabízíme Vám ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Denně se již řadu let staráme o desítky nemovitostí při pravidelných opravách nemovitostí či jejich komplexní správě. Zajistíme údržbu i přilehlé zahrady či komunikace.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme precizní vymalování Vašeho domu, bytu, kanceláře či jakéhokoliv rekreačního objektu. Pro Vaše objekty zajistíme i různé opravy interiéru i exteriéru, zajistíme nové vodovodní i elektrické rozvody, montáž nové kuchyně či výrobu a následnou montáž zahradního domku, pergoly i přístřešku na auta. Mimo jiné nabízíme i veškeré zednické práce od zdění příček, štukování, zateplování fasády až po založení stavby či vyzdění obvodových zdí.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich zákazníků, proto naše služby poskytují pouze vstřícní a především vyškolení pracovníci, pro které žádný problém není překážkou a kteří se postarají o všechny Vaše požadavky. K objednání služeb z našeho portfólia můžete využít e-mail, bezplatnou centrální linku 800 66 88 88, nebo si můžete z pohodlí domova objednat jakoukoli službu prostřednictvím online objednávkového formuláře.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Havlíčkově Brodě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Havlíčkově Brodě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Havlíčkův Brod vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.