Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Havlíčkův Brod

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Havlíčkův Brod využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Havlíčkově Brodě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše dokonalé služby hodinových manželů poskytujeme všem obyvatelům, ale i obchodním společnostem a živnostníkům nejen v Havlíčkově Brodě a jeho širokém okolí, ale kompletně po celém okrese. Nabízíme Vám ty nejkvalitnější řemeslné služby z celého okresu se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Denně se již řadu let staráme o desítky nemovitostí při pravidelných opravách nemovitostí či jejich komplexní správě. Zajistíme údržbu i přilehlé zahrady či komunikace.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme precizní vymalování Vašeho domu, bytu, kanceláře či jakéhokoliv rekreačního objektu. Pro Vaše objekty zajistíme i různé opravy interiéru i exteriéru, zajistíme nové vodovodní i elektrické rozvody, montáž nové kuchyně či výrobu a následnou montáž zahradního domku, pergoly i přístřešku na auta. Mimo jiné nabízíme i veškeré zednické práce od zdění příček, štukování, zateplování fasády až po založení stavby či vyzdění obvodových zdí.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich zákazníků, proto naše služby poskytují pouze vstřícní a především vyškolení pracovníci, pro které žádný problém není překážkou a kteří se postarají o všechny Vaše požadavky. K objednání služeb z našeho portfólia můžete využít e-mail, bezplatnou centrální linku 800 66 88 88, nebo si můžete z pohodlí domova objednat jakoukoli službu prostřednictvím online objednávkového formuláře.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com