Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Ústí nad Labem

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Ústí nad Labem využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Ústí nad Labem vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré služby z naše portfólia nabízí naše síť se zárukou kvality v celém Ústí nad Labem a jeho dalekém okolí. Poskytujeme služby nejen velkým korporátním společnostem, ale také živnostníkům, malým a středním podnikatelům a soukromým osobám v jejich nemovitostech a provozovnách. Poskytujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL a to za jednotné ceny platné nejen na Ústecku, ale po celé ČR.

Jaké služby nabízíme

Pokud sháníte prvotřídního malíře, elektrikáře, zedníka či jiného řemeslníka, tak naši hodinoví manželé jsou tou pravou volbou pro Vás. Jsou to vyškolení a velmi vstřícní odborníci ve svém oboru, kteří se postarají o všechny Vaše požadavky a přání. Zajistíme pro Vás vše od přivrtání obrazu, zapojení pračky či montáže nábytku až po celkovou rekonstrukci bytu či výstavbu rodinného domu 365 dní v roce.

Vycházíme vám vstříc

Všechny asistentky obsluhující bezplatnou centrální linku 800 66 88 88 pracují ve dne v noci, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků, aby předali veškeré informace o Vaší zakázce přímo hodinovým manželům do Ústí na Labem. Další možností, jak si objednat naše služby je vyplnit online objednávkový formulář na stránkách sítě EXTRA MANŽEL či zaslat svůj požadavek e-mailem. Budeme velice rádi, když i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se přesvědčte o kvalitě našeho servisu.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerRekudoles s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zdeňka Štěpánka 427/36, 434 01 Most