Objednat

Hodinový manžel Ústí nad Labem

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Ústí nad Labem využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Ústí nad Labem vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré služby z naše portfólia nabízí naše síť se zárukou kvality v celém Ústí nad Labem a jeho dalekém okolí. Poskytujeme služby nejen velkým korporátním společnostem, ale také živnostníkům, malým a středním podnikatelům a soukromým osobám v jejich nemovitostech a provozovnách. Poskytujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL a to za jednotné ceny platné nejen na Ústecku, ale po celé ČR.

Jaké služby nabízíme

Pokud sháníte prvotřídního malíře, elektrikáře, zedníka či jiného řemeslníka, tak naši hodinoví manželé jsou tou pravou volbou pro Vás. Jsou to vyškolení a velmi vstřícní odborníci ve svém oboru, kteří se postarají o všechny Vaše požadavky a přání. Zajistíme pro Vás vše od přivrtání obrazu, zapojení pračky či montáže nábytku až po celkovou rekonstrukci bytu či výstavbu rodinného domu 365 dní v roce.

Vycházíme vám vstříc

Všechny asistentky obsluhující bezplatnou centrální linku 800 66 88 88 pracují ve dne v noci, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků, aby předali veškeré informace o Vaší zakázce přímo hodinovým manželům do Ústí na Labem. Další možností, jak si objednat naše služby je vyplnit online objednávkový formulář na stránkách sítě EXTRA MANŽEL či zaslat svůj požadavek e-mailem. Budeme velice rádi, když i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se přesvědčte o kvalitě našeho servisu.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Ústí nad Labem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Ústí nad Labem spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Ústí nad Labem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.